Skip to content

Račs un grupa SALDĀS SEJAS izsludina koncertu sēriju “Reiz Ziemassvētkos…”

Dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu grāmata “365”, pēc “Latvijas grāmattirgotāju asociācijas” apkopotajiem datiem, kļuva par pieprasītāko grāmatu Latvijā 2017. gadā. Šī gada novembrī klajā nāks jauna Guntara Rača dzejoļu grāmata “Reiz Ziemassvētkos…”. Lai to pienācīgi atzīmētu, Guntars atkal pulcinājis ap sevi grupas “Saldās sejas” mūziķus un īpašos viesus, lai decembrī apceļotu Latviju ar tāda paša nosaukuma koncertu sēriju. 

Koncertos bez grupas “Saldās sejas” dalībniekiem Tomasa Kleina, Jāņa Narkevica juniora, Andra Alviķa, Uģa Tirzīša un Artūra Palkeviča, kā īpašie viesi piedalīsies arī Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un Latvijas Radio bērnu popgrupa “Dzeguzīte”. Rīgas koncertā piedalīsies arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauniešu koris “Skulda”, diriģente Ieva Mezīte.

Guntars Račs: “Tas būs romatisks Ziemassvētku rokenrols, tie būs svētki mums pašiem un mūsu klausītājiem.”

Koncertā skanēs populāras R.Paula, J.Lūsēna, U.Marhileviča, A.Virgas, T.Kleina Ziemassvētku dziesmas ar Rača vārdiem – Eglīte, Reiz Ziemassvētkos, Nakts, Zvani un sveces, kā arī dziesmas no “Jauns Mēness” un grupas “Līvi” repertuāra. Koncerta atmosfēru veidos īpašais akustiskais dziesmu izpildījums, autora dzejas lasījumi, dāvanas klausītājiem, mājīgas videoprojekcijas.

Grupa “Saldās sejas”ir dibināta Liepājā 1985. gadā, un tās pirmajā sastāvā muzicēja Guntars Račs, Tomass Kleins, Ainars Virga, Zigfrīds Muktupāvels un Aldis Žimants, darbība tika atjaunota 2017. gadā. 2018. gadā izdots koncertalbums un ar koncertiem apceļota visa Latvija!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit