Skip to content

Radīts mini albums bērniem ar Ineses Zanderes dzeju

Kompnists Jānis Ķirsis radījis dziesmu albumu bērniem “Pasveicini bailes”, kuru ieskaņojuši dziedātāja Annija Putniņa un aktieris Uldis Siliņš. Visu dziesmu vārdu autore ir dzejniece Inese Zandere.  

Mini albumā iekļautas sešas dziesmas: “Pasveicini bailes”, “Sadursme kosmosā”, “Ātrumbedrumklūpumkritums”, “Neredzamie neapstājas”, “Magnētiskie dvīņi” un “Laime”. Tās iedziedājuši mūziklu dziedātāja Annija Putniņa un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Uldis Siliņš, kuriem ir gan muzikālā, gan skatuves pieredze, lai ar stāstiem aizrautu kā bērnu, tā vecāku audiotriju.

Komponists Jānis Ķirsis stāsta: “Šī mini dziesmu albuma virsuzdevums ir turpināt Ineses Zanderes iesākto vēstījumu par dažādiem  pārbaudījumiem, briesmām, bailēm,  kurus varam sastapt ik uz soļa mūsu katra dzīves ceļojumā. Un neskatoties uz to, bailes ir jāpasveicina un jāmeklē  laimīgās beigas, tāpēc man ir paveicies būt laimīgajam tētim,  kurš var līdzpiedzīvot bērna ceļu caur grūtībām, bailēm, nonākot līdz pašam skaistākajam – priekam un laimei!”


Inese Zandere ir iemīļota bērnu dzejas autore un albumā “Pasveicini bailes” dzejoļi atrodami viņas krājumā “Bērns, kas neiekrita”, kas iznācis 2019. gadā. Jānis Ķirsis darbojas gan akadēmiskā, gan populārajā mūzikā un viņa daiļradē ir svarīga loma arī mūzikai bērniem.  Annija Putniņa un Uldis Siliņš līdzās teātra un mūziklu skatuvei ir raidījuma “Ukulele” galvenie varoņi. 

Albums ir pieejams visās populārājās mūzikas straumēšanas vietnēs, tajā skaitā Spotify:

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit