Skip to content

Raimonda Paula, Kristīnes Prauliņas un Latvijas Radio Bigbenda veltījums Latvijai koncertā “Kontrasti”

Jau pirmdien, 24.septembrī, valsts oficiālajā brīvdienā VEF Kultūras pilī ar ģenerālsponsora “Organiq” atbalstu izskanēs Maestro Raimonda Paula, solistes Kristīnes Prauliņas un spožā Latvijas Radio Bigbenda koncerts “Kontrasti” ar melodijām par latviešiem un skaisto Latviju gaidāmo valsts svētku noskaņās.

Koncerta programmā iekļautas gan Maestro un Guntara Rača kopīgi radītās dziesmas no maijā klajā nākušā albuma “Kontrasti”, gan labi zināmas melodijas no iepriekšējā Prauliņas kopdarba ar Maestro un Raču – ierakstu albuma “Melns ar baltu”, kā arī vairāki Maestro solo skaņdarbi, kā “Depresija” un “Kādas pilsētas ugunis”.

Raimonds Pauls: “Kristīne ir ļoti izaugusi kā dziedātāja. Man šķiet, ka dziesmas un ieraksts ir izdevies, jo strādāt ar Latvijas Radio bigbendu ir bauda. Tam ir ļoti augsts profesionālais līmenis, un domāju, ka šis ir labi padarīts darbs.”

Jaunās dziesmas no albuma “Kontrasti” ar Guntara Rača vārdiem reizēm tiek dēvētas par “mīlestības vēstulēm Latvijai”. Viens no lielākajiem hitiem “Kamēr tev ir mīla” pagājušajā gadā iekļuvis Muzikālās bankas 15 vērtīgāko dziesmu sarakstā, bieži radio ēterā skanējušas arī “Strauts un jūra”, “Veca mīlestība nerūs” un “Kamēr Latvija būs”. No Kristīnes Prauliņas debijas albuma izskanēs tādas iemīļotas dziesmas kā “Melns ar baltu”, “Kad esmu viena”, “Sahāra” un citas.

Guntars Račs: “Es esmu ļoti gandarīts par rezultātu un pašam šķiet, ka jauno dziesmu stāsti ir izdevušies, bet Kristīne pa šo laiku, starp šiem diviem albumiem, ir ieguvusi jaunu spēku, pieredzi un nopietnu briedumu, kļūstot par šī brīža labāko dziedātāju šavā žanrā.”

Kristīne Prauliņa: “Maestro rokraksts ir nerimstoša enerģija, ar kādu viņš ģenerē arvien jaunu mūziku un idejas. Iespēja būt kopā ar Latvijas Radio Bigbendu, muzicējot koncertos un ikdienā, ir liela dzīves svētība. Kopā ar mūziķiem centāmies katrai dziesmai izstrādāt melodijai, domai un muzikālajam tekstam atbilstošu noskaņu. Ļoti priecājos, ka šī kopā būšana ir ieskaņota un nu tai būs pamatīgs vēsturisks apliecinājums!”

Koncertā VEF Kultūras pilī būs iespēja iegādāties  jauno albumu par īpašu cenu. Pēc koncerta – autogrāfu sesija kopā ar Kristīni Prauliņu, Guntaru Raču un Maestro Raimondu Paulu. Biļetes uz albuma “Kontrasti” prezentācijas koncertu 24. septembrī plkst. 19.30 VEF Kultūras pilī pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit