Skip to content

Rassell un Sabīne Berezina atgriežas ar jaunu dziesmu un video ”Jūtu sevi”

Pēc divu gadu pārtraukuma abi mākslinieki atkal ir apvienojušies kopīgā dziesmā un video ar nosaukumu ”Jūtu sevi”.

Šī perioda laikā mūziķis un producents Rassell bija pievērsies citiem projektiem un izdevis vairākus singlus un videoklipus, sadarbojoties ar citiem izpildītājiem, tādiem kā Grafomāns, Kris Brand, Sudrabu Sirds, Sudrabu Aifs un Hatty. Savukārt Sabīne Berezina bija pievērsusies solo daiļradei un laidusi klajā divus videoklipus.

Jaunās dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Rassell, piedziedājuma teksta rakstīšanā ir piedalījies arī mūziķis Oskars Deigelis. Dziesmu producējis un skaņas apstrādi veicis Rassell. Sabīnes Berezinas vokālās partijas ierakstījis Rodion Gordin ”Labo ierakstu studijā”, Rīgā.

Jaunais video ir filmēts Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, sadarbojoties ar Vācijā bāzēto automašīnu uzņēmumu ”RSVMOTORS”. Video režisējis, montējis un pēcapstrādi veicis Rassell, filmējis Kaspar Dween, papildus drona kadrus uzņēmis Max Kwax.

Jaunā dziesma ”Jūtu sevi” ir pieejama mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, iTunes u.c.

Šovasar abi mākslinieki ir atsākuši koncertēt pēc garā pandēmijas perioda. Uz skatuves mūziķiem ir pievienojies arī jaunais izpildītājs Kris Brand. Māksliniekus šoruden būs iespēja sastapt tādās pilsētās kā Madona, Tukums, Saldus, Valmiera un Jēkabpils, kur dzīvajā izpildījumā varēs redzēt un dzirdēt visus mūziķu lielākos hitus, kā arī jaunākās dziesmas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit