Skip to content

RAUM atgriežas ar jaunu dziesmu “Plēsīgi”

Pēc ilgākas radošās pauzes, mūziķis RAUM atgriežas ar jaunu dziesmu “Plēsīgi”, kas jau ir izpelnījusies klausītāju uzmanību.
 
Pirms pāris nedēļām Raum savā TikTok vietnē publicēja fragmentu no dziesmas “Plēsīgi”, kas ieguva klausītāju pozitīvu novērtējumu, bet šodien dziesma pilnā garumā pieejama visās straumēšanas vietnēs, tajā skaitā YouTube. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir pats Raum, dziesma tapusi sadarbībā ar studijas producentu Faktu (Jānis Šmēdiņš). 

“Plēsīgi” ir mana līdz šim personiskākā dziesma, un tā radās kā reakcija pretrunām un haosam, kas darās manā galvā. Kā cilvēks, kas interesējas par to, kas notiek pasaulē, es katru dienu pakļauju sevi daudz negatīvām ziņām un informācijai. Turklāt teju uz katra soļa man ir izvēle, iet vieglāko ceļu vai pieturēties pie principiem. Tas nogurdina, notrulina, un var pat rasties sajūta, ka nekas nekad nemainīsies. Ka šādi būt ir normāli. Bet tā nav,” ar sajūtām par dziesmas rašanos dalās Raum “Ar šo dziesmu es tam visam  pretojos. “Plēsīgi” ir atgādinājums sev, ka viss šis ir pārejoši, un ka man ir izvēle, ko darīt ar “plēsīgajiem putniem”. Ceru, ka dziesma rezonēs ar citiem, un to noklausoties kāds sajutīsies mazliet labāk par sevi un savu stāvokli un atcerēsies, ka pieliekot pūles mēs paši varam uzlabot situāciju.”

 
RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) ir izpildītājs un dziesmu autors, kurš 2021. gadā pieteica sevi kā solo mākslinieku. Reinis vairākus gadus bija viens no grupas “Double Faced Eels” vadošajiem dalībniekiem.
 
MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit