Skip to content

RAUM jaunākā dziesma “Jumts brauc”

Šodien, 11.jūnijā latviešu mūziķis RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume), publicē jaunu dziesmu “Jumts brauc”, kam tapusi arī video versija.

Pēc veiksmīgas solo karjeras pieteikuma ar dziesmu “Laimīgāks”, kas tika izdota šī gada marta beigās, RAUM turpina radošo darbību ar jaunu skaņdarbu “Jumts brauc”. Dziesma ir tapusi vēl pagājušā gada stingro ierobežojumu laikā un atspoguļo tā brīža mūziķa sajūtas: “Pēdējais gads ar astīti ir laiks, kad mēs visi tikām pārbaudīti gan fiziski, gan psiholoģiski. Tie, kas pirmīt bija pieraduši skriet, tika piekalti uz vietas. Tiem, kas bija pieraduši trokšņot, nācās iemācīties dzīvot klusumā. Kādi nu kuram tarakāni sāk līst ārā pie pietikami ilga spiediena? Ir OK nebūt OK, bet par to tad arī dažkārt vajadzētu ar kādu parunāt, un es runāju caur šo dziesmu.”

“Lai gan šobrīd ir grūti prognozēt potenciālo publisko pasākumu norišu atsākšanos, ar komandu jau domājam par iespējām atrādīt RAUM dziesmas dzīvajos priekšnesumos. Priekš manis spēlēt savu mūziku skatītāju priekšā ir kaut kas svēts, ar lielu nepacietību gaidu to brīdi, kad izdotās un vēl neizdotās studijas dziesmas izskanēs ar dzīvā koncerta jaudu“ ar intrigu stāsta RAUM “Pagaidām nav nekā konkrēta ko varu minēt, tomēr kolīdz varēs, tā ziņosim par to.”

RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) ir mūziķis un dziesmu autors, kurš 2021. gadā piesaka sevi kā solo mākslinieku un ir pirmais latviešu izpildītājs, kurš ir parakstījis līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju Warner Music Baltics. Reinis vairākus gadus ir bijis viens no grupas “Double Faced Eels” vadošajiem dalībniekiem un mūzikas un teksta autors vairākām grupas pēdējo gadu veiksmīgākajām dziesmām (Atspulgs, Liesma/Fire, Viņa nedejo, Kur esi tu?, Neformāts). Ar grupu uzvarēja Best.Cover.Ever YouTube šovā Losandželosā. Reinis arī kļuva par vienu pašmāju šova X Faktors 2. sezonas finālistiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit