Skip to content

Reiks, Elfs un Deniss publicē kopīgu hitu uz izziņo koncerttūri

Pašmāju hiphopa mākslinieki Reiks, Elfs un Deniss aizvadītajā nedēļas nogalē nodeva klausītājiem singlu un videoklipu “Tik daudz”, kas dažu dienu laikā kļuvis par Youtube hitu, sasniedzot pirmo pozīciju Latvijā skatītāko videoklipu vidū.

Videoklips “Tik daudz” ieturēts “american high school” noskaņās, galvenajās lomās iejutušies paši dziesmas izpildītāji, savukārt kluba kadru filmēšanā varēja piedalīties ikviens mūziķu atbalstītājs. Dziesma iemantojusi “Tēva himnas” titulu. Sižets atklāj, kā izlutināti bāgāta tēva dēli sāk izturēties necienīgi pret skolas biedriem, apceļ citus un izrādās ballītes. Kad tēvs pēc kārtējā huligānisma akta tiek izsaukts uz skolu, viņš puikas kārtīgi pārmāca. Dziesmas vēstījums ietverts videoklipa beigās: “Nedari pāri citiem un netēlo to, kas neesi, jo Tēvs visu redz, tāpēc beigās visiem tiek pēc nopelniem!”

Singla mūzikas autors ir Viesturs Rupeiks (Guestino), pēcapstrāde Jānis Šmēdiņš (Fakts). Videoklipa operatori: Toms Rings, Dāvids Stūrmanis. Filmēšana norisinājās vairākās vietās, tostarp Lielupes pamatskolā, naktsklubā “Just Bar”,  veikalos “Games 4 You” un”SexyStyle”.  Kluba ainās piedalījušās “Royal Dance” karsējmeitenes, dēliem mugurā redzamas “Latvijas Beisbola Federācijas” aizdotas jakas.

Jau šajā nedeļā Jelgavā tiks atklāta Reika, Elfa un Denisa koncerttūre “No rajona līdz zvaigznēm”. Tūres koncertos apmeklētāji varēs dzīvajā izpildījumā piedzīvot visus līdz šim populārākos singlus no “Ziepniekkalns” līdz pat “Zvaigznes”. Tūrē tiks izpildītas arī līdz šim koncertos maz skanējušas dziesmas, kā arī nupat iznākušais singls “Tik daudz”. Šī būs unikāla koncertprogramma, kas apkopos visus Reika solo karjeras laikā radītos singlus, sadarbojoties ar Denisu un Elfu. Katrā tūres koncertā piedalīsies arī DJ 24k (Jānis Ķirpis).

20.01.2018. Saldus, divi koncerti (dienas koncerts bez vecuma ierobežojuma), norises vieta tiks paziņota vēlāk

REIKS (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “OLAS”, kas pirmo pastāvēšanas gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks uzsāka savu solo karjeru, izdodot pirmo singlu “Leģendas”. Pusgada laikā Reiks kļuva par vienu no visskatītākajiem Latvijas mūziķiem vietnē Youtube, skatījumos pārspējot lielākās pašmāju apvienības un izpildītājus. 2016. gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jauno solo programmu, kā arī piedalījās lielākajos pašmāju festivālos, tostarp “Positivus” un “Summer Sound”. Aizvadītā gada 11. novembrī Reiks nodeva klausītājiem patriotisku dziesmu “Par Latviju”, kas skanējusi gan Rīgas pilī, gan 18. novembrī tūlīt pēc svētku uguņošanas, un to atzinīgi novērtējuši arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit