Skip to content

Reinis Jaunais publicē dziesmas video no drīzumā gaidāmā albuma “Zeme” un aicina uz koncertu

Reinis Jaunais publicē video savai jaunākajai dziesmai ”Atceries”. Dziesmas video atspoguļota steidzīgā Rīga ar visiem tās kontrastiem, kurai raksturīga gan saulrietos izgausmota unikāla arhitektūra, gan arī pelēcīgums, kuru dažreiz varētu raksturot arī kā stilīgu drūmumu. Pati dziesma vēsta par līdzīgiem kontrastiem cilvēku dzīvēs. Šī dziesma ir jauna mūzikas albuma ”Zeme” priekšvēstnesis, kurš tiks publicēts oktobra beigās. Tā prezentācija notiks koncertzālē ”Spīdola” VEF kvartālā ceturtdien, 29. oktobrī plkst. 19.30.

Albums “Zeme” tapa laikā, kad pasaulē pandēmijas izraisītās krīzes dēļ spēkā stājās ceļošanas ierobežojumi. Parasti Reinis lielu daļu gada pavada ceļojot un koncertējot ārpus Latvijas. Brīdī, kad robežas tika slēgtas un teju visu pasaules mūziķu koncerttūres atceltas, Reinim radās iecere par jaunu albumu. Reinis uzaicināja albuma ierakstos piedalīties ārzemēs dzīvojošos draugus – mūziķus, kuriem neplānoti bija vairāk brīvā laika kā parasti. Albumā būs dzirdami 13 mūziķi no dažādām pasaules valstīm – Nepālas, Japānas, Anglijas, Austrālijas, Zviedrijas, Ungārijas, Nīderlandes un, protams, Latvijas.

Dziesma ”Atceries” un tās video veidots ar LaIPA autorstipendijas atbalstu. Savukārt drīzumā gaidāmais albums būs jau septītais CD formātā publicētais Reiņa Jaunā oriģinālmūzikas ieraksts. Albums “Zeme” tika ierakstīts ar AKKA/LAA autorstipendijas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Albuma izdošanai fiziskā formātā tika savākti līdzekļi ar kopfinansēšanas kampaņas palīdzību Projektu bankā, turklāt nepieciešamie līdzekļi tika savākti mazāk kā 24 stundu laikā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit