Skip to content

Renārs Zeltiņš un grupa “OLAS” apvienojas, lai radītu jaunu hitu

Latvijā plašu atpazīstamību iekarojušais repa duets “OLAS” un viena no pašmāju populārākajām personībām Renārs Zeltiņš atkal metušies uz vienu roku.

Šis trio jau “uzspridzināja” Latvijas mūzikas virtuvi, izdodot tādus hitus kā “Prezidents” un “Kupidons”, bet tagad, pēc vairāk nekā 3 gadu pārtraukuma, ir apvienojušies, lai radītu jaunu dziesmu ar nosaukumu “Glāsti”.

“Dāmas un kungi! Mani sauc Renārs Zeltiņš. Izslēdziet, lūdzu, savus sasodītos telefonus un izbaudiet šovu,” tā sākas muzikālā projekta “OLAS” un ētera personības Renāra Zeltiņa mūzikas video.

 “Mēs gribējām nodot vēstījumu, lai cilvēki mazāk sēž telefonos un sāk vairāk pievērst uzmanību saviem tuvajiem cilvēkiem reālajā dzīvē. Glāstiet muguras, nevis ekrānus!” tā par jauno dziesmu izsakās dziesmas dalībnieki.

Jaunajā klipā tiek “apspēlēta” viena no mūsdienu problēmām – atkarība no telefoniem un soc.tīkliem. Dalībnieki parāda, ka mēs mēdzam ignorēt viens otru, dodot priekšroku saviem telefonu ekrāniem. Klipā piedalās arī tādas soc.tīklu personības kā – Niklāvs Mičulis, Latvian Sisters un Felipe Gabriel.

Grupa “OLAS” un Renārs Zeltiņš izsaka pateicību par burvīgu sadarbību, neviltotu draudzību un neatkārtojamu viesmīlību klipa veidošanā – bijušajam Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim, Jauniešu pūtēju orķestrim “Auseklītis”, “Splendid Palace”, Tirdzniecības centram “Alfa”, aktīvās atpūtas un izklaides parkam “Adventure Zone”, restorānam “Gan Bei”, Rīgas Juridiskajai Augstskolai, Mākslas Centram “Zuzeum” un klipa filmētājam Tomam Ringam.

Duets “OLAS” radies kā humora projekts 2014.gadā, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un reperim Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā grupa sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. 2017.gadā duets izdeva savu debijas albumu “Ir klāt”, kuram sekoja Vislatvijas koncerttūre un lielkoncerts koncertzālē “Palladium”. Šajā gadā “OLAS” ir atgriezušies u

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit