Skip to content

Repa duets Pudeles brāļi izdod relīzi “Pārslēdzot kanālus” I

Lai rudenim nepiezagtos sērīgums, repa duets Pudeles Brāļi aicina noklausīties viņu jauno relīzi “Pārslēdzot kanālus”, kura nule tapusi pieejama straumēšanas servisos.

Jaunajā relīzē Pudeles Brāļi turpina apspēlēt visai neierastas repa tēmas, iejūtoties zombiju apokalipsē, ceļojot kosmosa kuģī, tiekoties ar senajiem dieviem, pievienojoties mafijai un nokļūstot šobrīd aktualitāti atguvušā Zāģa ķetnās. Relīze rakstīta konceptuāli – iedvesmu smeļoties visdažādākajos TV un kino žanros.

Relīzē “Pārslēdzot kanālus” piedalās arī daudzi aktuāli repa scēnas viesmākslinieki – AKE, E.V., goča, Tie Tur. Instrumentālos pavadījumus dziesmām sarūpējuši Thomas Haze, Birch Please, Aquasleep kā arī dueta dalībnieks Burtnieks. Lai gan relīze iznākusi pavisam nesen, Youtube jau skatāmi trīs videoklipi dziesmām “Sawface”, “Ļaunie Brāļi” un “Amun Rap”.

Duets Pudeles Brāļi aizsāka savu darbību 2020.gada sākumā. Tā sastāvā darbojas Normis Simpsons un Burtnieks. Iepriekš Brāļi izlaiduši minialbumu  “Pudeles Stāsti”, kas attīstīja aizsākušās repa dueta saliedētību.

Pašu Brāļu vārdiem sakot: “Klausies, ievērtē, parādi kaimiņam un dod ziņu, kura dziesma visvairāk cepī! Priekā!”

(Brīdinājums! Satur piparotas lirikas)

“Pārslēdzot kanālus” iekš Spotify:

 

“Pārslēdzot kanālus” iekš Youtube:

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit