Skip to content

Reperis E.V. piedāvā jaunu videoklipu dziesmai no gaidāmā albuma “The Smoke & Mirrors LP”

Reperis E.V. sadarbībā ar ALCE (Alise Diure) 6. janvārī izdod video klipu dziesmai no gaidāmā albuma “The Smoke & Mirrors LP”, kas iznāks šī gada 28. janvārī. Pati dziesma, kā arī video klips “The Magic”, satura ziņā centrējas par un ap mūzikas tēmu. Video klipā tiek apskatītas Latvijas hip-hopā nozīmīgas lokācijas, kurās vai nu top mūzika, vai nu tiek sasmelta iedvesma mūzikas radīšanai. Tostarp tām ir Kreisā Krasta ierakstu studija, Dirty Deal Audio studija, rolanda če ierakstu studija un Ozola apģērbu veikals Hoodshop, kurā ir atrodamas ikoniskas ar hip-hopu saistītas relikvijas. Dziesmā saksofonu iespēlēja Ernests Aļļis.

“Šī dziesma un video klips ir svarīga albuma sastāvdaļa, lai varētu saprast gan mākslinieku neatlaidīgo radošo procesu, gan nākamo albumu, kad tas iznāks. Tas viss ir par mūzikas burvestību, kā arī par to, kas ir tās sajūtas mūsos, kas rada šo burvestības iespaidu.
Tādēļ arī pašu dziesmu sauc “The Magic”.”

– tā E.V. komentē savu jaunāko sniegumu.

E.V. ir 22 gadus vecs hip-hop māsklinieks no Ikšķiles / Ogres, kurš raksta un izpilda dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā. Viņš ir dalībnieks divās latviešu hip-hopa apvienībās – Kreisais Krasts un  Brīvrunu Projekts. Savas gaitas mūzikā viņš uzsāka 2016.gadā, bet debijas albumu “Imperfect World” publicēja 2017.gadā (ierakstīts Dirty Deal Audio studijā). Sekojot šim projektam, nākamais publicētais albums bija “2018” (ieraksts – rolands če), ko pats E.V. vairāk dēvē par “dziesmu krājumu” nekā vienota koncepta ierakstu. Drīzumā reperis izlaidīs savu jaunāko un ambiciozāko albumu “The Smoke & Mirrors LP” (ieraksts – rolands če), kura publicēšanas datums ir 2022.gada 28.janvāris.

E.V. ir uzstājies vairākos pasākumos gan kā solo izpildītājs, gan arī ar iepriekš minētajām apvienībām. Koncerti notikuši gan mazākos klubos, gan lielākajos Latvijas festivālos, piemēram, “Positivus”, “SummerSound”, “Baldones Waterfest” u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit