Skip to content

Reperis Eiksho izdod albumu un videoklipu “Process”

Hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks, reperis Eiksho, sadarbībā ar mūzikas producentu “Unstable music” izdod albumu “Process”, kas vienlaikus ir arī Eiksho solo studijas albuma debija.

Albumā iekļauti astoņi skaņdarbi, kas radīti 2021. gada laikā. Visu dziesmu mūzikas autors ir bītmeikers “Unstable music” (Raimonds Volkovs). Albuma viesmākslinieki ir repa cīņu “371 battle” finālisti Goča un Zalcs, kā arī “Kreisā Krasta” biedri Ritvarsv, Punkts uz I un Jānis Krūmiņš. Albuma ieraksta pēcapstrādi veicis Punkts uz I (Ingus Šusts) “Kreisā Krasta studijā”.

Ir pagājuši astoņi gadi kopš Eiksho izdevis apjomīgāku solo projektu. Pirmā solo mūzikas relīze bija 2013. gadā miksteipa formātā, tai sekojuši vairāki atseviķi singli un “Trīspaka” ar trīs kompozīcijām 2020. gadā. Gan ironiski, gan faktiski “Process” ir Eiksho debijas albums.

“Lai tiktu pie dimanta, ir jānotiek procesam. Lai dzīvē ko panāktu, jāiesaistās dažādos procesos. Lai kaut ko saprastu, ir jāpieredz attiecīgi procesi. Īsāk sakot – process ir kustība, un kustība ir dzīvība,” albuma ideju skaidro Eiksho.

Albums “Process” Spotify

Kopā ar albumu publicēts arī videoklips dziesmai ar tādu pašu nosaukumu “Process”. Video veidotājs ir Shibiks (Reinis Šiballo) un “LTGTR Multimedia”. Filmēšana notikusi “Kreisā Krasta studijā”.

Eiksho, īstajā vārdā Ojārs Eniņš, ieguva plašāku atpazīstamību 2008. gadā kopā ar hiphopa mūzikas projektu “Satin Pasauli”, kurā piedalījās arī reperi Punkts uz I, Kaizers, Reiks un JeeKaa. Kopā ar Punkts uz I 2009. gadā izdots EP “Nedēļa ar saviem”, savukārt Eiksho pirmais solo ieraksts bija 2013. gadā izdotais miksteips “Melns&Balts/Mans čūskas gads. Kopš 2009. gada Eiksho ir Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks un piedalījies apvienības abos albumos “Tilts” (2019.) un “Krasta FM” (2020.). Eiksho ņemis dalību arī repa cīņu “371 battle” visās sezonās – 1. sezonā kā dalībnieks, nokļūstot finālā, savukārt 2. un 3. sezonā piedalījies kā žūrijas loceklis.

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit