Skip to content

Reperis indigo laiž klajā jaunu singlu un aicina noklausīties debijas albumu “Maldīgs iespaids”

Jaunais hiphopa mākslinieks indigo (Igors Šelegovskis) šonedēļ prezentē savu otro singlu “Dīvaina brīvības forma”, ar ko tiek pieteikts arī debijas albums “Maldīgs iespaids”.

Albums lielā mērā ir par līdzsvara meklējumiem, par cilvēka duālo dabu. Dziesmā “Dīvaina brīvības forma” es apskatu laiku, kurā es pieņēmu tikai savu ēnas pusi, domādams, ka tas sniegs man absolūto brīvību, kuru nevarēju rast, kad atrados otrpus ēnai. Bet arī ēnas pusē līdzsvara nav, jo tas neatrodas kādā pusē, bet gan kaut kur pa vidu,” par jauno singlu un albumu stāsta indigo.

Igors Šelegovskis, kurš hiphopa žanrā sauc sevi skatuves vārdā indigo, raksta dziesmas jau kopš pusaudžu gadu vecuma, taču līdz šim ar to dalījies vien ierobežotam klausītāju lokam. Šobrīd tas pieejams ikviena klausītāja vērtējumam populārākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Albuma radīšana un ieraksts aizsācies Rīgā, Aivara Šaicāna guļamistabā, kurā kopīgi veidots muzikālais noformējums, bet pabeigts albums tika jau “LONEXONE” studijā. Vairākās albuma dziesmās dzirdama arī Amandas Grīnbergas balss, kura ne tikai piedalījusies ierakstā kā vokāliste, bet arī albuma koncepcijas un muzikālā noformējuma izstrādē. Vairākām dziesmām skanējumu palīdzēja rast arī producents Sebastians Macats. Albumu miksēja Aivars Šaicāns un masterēja Sergejs Laletins. Albuma vāka dizainu izstrādāja māksliniece Madara Mela. Albumā piedalījās arī Krišjānis Botmanis un Gundega Zvēra, kuri ir dzirdami skitos.

Debijas albumam vasaras noslēgumā gaidāms arī atklāšanas koncerts, par kuru plašāka informācija sekos vēlāk. Šobrīd aktualitātēm par indigo debijas albumu var sekot līdzi sociālajos tīklos Facebook @indigorss un Instagram @igorss__.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit