Skip to content

Reperis Kaizers izdod dziesmu par aktuālo apkures tēmu

Pašmāju lielākas hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks, mūzikas producents un reperis Kaizers izdod singlu “Piggy bank”, kas ir pilnībā paša producēts, ierakstīts un miksēts.

Singls ieturēts Latvijas hiphopā līdz šim ne tik populārajā drill apakšžanrā. Liriski Kaizers apskata ieilgušās apkures sezonas tēmu.

“Piedziedājums nenopietnā manierē stāsta par to, ka, iespējams, lai izvilktu šo sezonu, daudziem nāksies sasist savas cūciņas (tērēt iekrājumus). Panta daļā nedaudz lielos, ka algas dienā varu atļauties turēt logus vaļā. Dziesmā, protams, ir pārspīlējumi, bet kas zina, kas mūs vēl sagaida,” par jauno dziesmu stāsta Kaizers.


Kaizers ir bītmeikers ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mūzikas producēšanā un studijas ierakstu apstrādē. 2022. gada janvārī uzsāka producēt drill bītus (mūzikas pavadījumus) un izveidoja Youtube kanālu “Drill Street Beats”, gadu noslēdza ar paša producēta singla “Kačā (LV Drill)” izdošanu.

“Esmu eksperimentējis ar dažādiem skanējumiem. Jāsaka, ka pēdējā laikā mani nekas tā nekačā kā drills,” atklāj producents. 

Kaizers hiphopā darbojas kopš 2005.gada, bītmeikeru rindās zināms ar pseidonīmu KZR Beats. Kā reperis piedalījies projektos “Savs ir Savs” un “Satin pasauli”. Apvienības “Kreisais Krasts” biedrs kopš 2017. gada. Sadarbojies ar tādiem reperiem kā Ozols, ansis, Arturs Skutelis, Edavārdi, Reiks u.c. 2022.gadā izdevis savu debijas solo albumu “Uz līnijas”, kura ierakstu un pēcapstrādi veicis pats.

Foto: Inese Grīnberga

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit