Skip to content

Reperis Nātre izdod albumu “Dimensijas”

Viens no Latvijas hip hop mūzikas žanra veterāniem – reperis Nātre – klausītāju vērtējumam nodevis savu jauno albumu “Dimensijas”. Albumā iekļautas 10 mūziķa radītās dziesmas, ko pats mākslinieks raksturo kā hip hopu tiem, kuri repmūzikā novērtē labu saturu un tehnisko izpildījumu.

Nātres albums tapis pēdējā pusgada laikā un tajā ir tikai viens viesmākslinieks – hip hop kolektīva “Avangards” jaunais dalībnieks Brālēns. Muzikālo pavadījumu albumam radījuši vairāki producenti – Jackpot, KATTAPULT, Jezups no  Ausmeņa Records, kā arī pats reperis Nātre.

“Šim albumam nav ne dzelžaina koncepta, ne konkrēta vēstījuma pie kā es pieturētos. Radot dziesmas šim albumam, es gāju tur kur mani veda plūsma! Varu teikt, ka šajā albumā hiphops ieturēts tā labākajās tradīcijās un tie kas meklē labas rindas un labu stila izjūtu repmuzikā nebūs vīlušies,” norāda Nātre, kurš savas tiešās attieksmes un rīcības dēļ pašmāju hip hop mūzikā tiek dēvēts par hiphopa “panku”.

Nātre (īstajā vārdā Jānis Dzenuška) ir latviešu reperis. Viens no apvienības “Kreisais Krasts” un “Pionieri” aizsācējiem. Nātre ir darbojies arī projektā “Savs i Savs”, bet šobrīd Nātre pārstāv kolektīvu un leiblu “Avangards”. Nātre savu muzikālo darbību sācis tālajā 2003.gadā. Mākslinieks sadarbojies ar tādiem zināmiem izpildītājiem kā Ozols, Kurts, Džuzepe, ansis, Afu – Ra, Rolands Če, Skutelis u.c.

Nātres jaunais albums “Dimensijas”, pieejams Spotify un citās mūzikas straumēšanas platformās

Liriku video dziesmai “Lava” pied. Brālēns no albuma “Dimensijas”:

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit