Skip to content

Reperis rolands če izdod albumu “visurgājējs”

Pašmāju reperis rolands če izdevis savu trešo solo  albumu “visurgājējs”,  kas vakardien, 28.aprīlī, jau tika atrādīts plašākai publikai.

“Albums “visurgājējs” ir mans pēdējo 2 gadu domu, emociju un prasmju apkopojums. Ja paskatās uz manu daiļradi kā transportlīdzekli, tad var redzēt, ka principā ir kopta tā ārpuse. Albuma ietvaros tiek pacelts arī transportlīdzekļa pārsegs, lai noskaidrotu, vai tur viss kārtībā. Pārējais ir klausītāju un kritiķu ziņā”, par albumu stāsta rolands če. “Aptuveni šāda pat laikā posmā albums ir tapis, ar lielāku uzsvaru tieši uz pēdējo pusgadu, tāpēc stilistiskā ziņā to var uzskatīt par “tikko no krāsns” izvilktu maizes klaipu – karstu un svaigu”, mākslinieks turpina.

Albumā “visurgājējs”  apkopotas 12 dziesmas, ieskaitot jau iepriekš iznākušo singlu “oda tusam”. Albuma vāka dizaina autors ir Jānis Dzirnieks. Albuma tapšanā piedalījušies arī tādi mūziķi kā Ozols, PRUSAX,  xantikvariāts, Steps, Miks Aksels Apermanis, Uģis Vālodze, Oriole, Kārlis Kolmanis un citi.

rolands če šovasar uzstāsies lielākajos Latvijas vasaras festivālos, kā arī vairākos solo koncertos, no kuriem tuvākais ir 13. maijā gaidāmais koncerts  bijušajā Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, kurā uzstāsies rolands če, Ozols, Wiesulis un Oriole!

Latvijas repa skatuves aprindās rolands če ir jau atzinību ieguvis mākslinieks, bet plašākai sabiedrībai rolanda če vārds kļuva zināms pēc singla “Tort” veiksmīgajiem panākumiem, kā arī dziesmas “Riņķa deja (Krievu rulete)”, kas bija arī mākslinieka pirmā sadarbība ar mūzikas izdevniecību Universal Music. rolands če ir reperis, dziesmu autors un producents no Talsiem, kurš ar mūziku nodarbojas jau vairāk nekā desmit gadus, profesionālāk tai pievēršoties 2016. gadā. Mūzikā darbojas gan kā solo mākslinieks, gan ņem dalību vairākos kopprojektos, no kuriem panākumiem bagātākais ir duets kopā ar kolēģi, reperi xantikvariāts – abu pēdējais kopalbums “Siera Plate 2” ir guvis lielu atsaucību klausītāju vidū, kā arī tika nominēts Latvijas mūzikas balvai “Zelta mikrofons 2019”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit