Skip to content

Rick Feds piedalās Pearl Drums jauno bungu izstrādē

Jūnija sākumā bungu ražotājs Pearl Drums publiskojuši jauno elektronisko bungu “EMERGE” video, kurā redzams arī latviešu mūziķis un producents Rick Feds. Šī gada februārī Rick Feds piedalījās instrumenta izstrādāšanā un testēšanā, kā arī noslēdza sadarbības līgumu, kļūstot par Pearl Drums mākslinieku.

 “Šī sadarbība man ir bērnības sapņa piepildīšanās. Bērnībā tu skaties mūzikas katalogus, žurnālus un video rullīšus, kur džeki spēlē uz vislabākajiem instrumentiem. Protams, mēs visi tad sapņojām nonākt šajos žurnālos un kādreiz pārstāvēt instrumentu ražotāju kompāniju. Bet tagad Pearl Drums jautā manu viedokli – tā ir fantastiska sajūta!” saka Rick Feds.

“Pearl Drums elektroniskās bungas ir jauns pavērsiens šāda veida instrumentu attīstībā. Šīs bungas būs patīkamas arī tiem cilvēkiem, kas pieraduši spēlēt akustisko bungu komplektu,“ turpina mūziķis. Kā nākamo Pearl Drums tirgū laidīs vibrofonu/MIDI kontrolieri- Mallet Station, kas arī tapis ar Rick Feds līdzdalību.

Rick Feds pārstāv ne vien Pearl Drums, bet arī tādas kompānijas: Ableton, Arturia, Melodics un uzsāks sadarbību arī ar  ROLI. Atzinīgi novērtējot Rick Feds unikālo pieeju elektroniskās mūzikas radīšanā, mūzikas tehnoloģiju kompānijas iesaista Rick Feds instrumentu izstrādes procesā. Savukārt ar kompāniju sociālo tīklu platformu starpniecību mūziķa radītais sasniedz klausītājus visā pasaulē. 

Latviešu mūziķis, komponists producents Rick Feds ir viens no pasaulē labākajiem “finger-drummer” (pirkstu bungošanas) pārstāvjiem, kura meistarību regulāri izceļ pasaulē vadošais mūzikas programatūras izstrādātājs Ableton. 2018. gada februārī Rick Feds ar deviņiem koncertiem uzstājās ASV, tajā skaitā festivālā “South By Southwest”, kur futūristiska priekšnesuma ietvaros demonstrēja tehnoloģiju plašās iespējas. Vēlāk mūziķis koncertēja Vācijā un Igaunijā. Rick Feds priekšnesumus raksturo neordināra pieeja, virtuozs izpildījums un individuālisms. Mūziķis uzstājas arī tandēmā ar vizuālajiem māksliniekiem Mārtiņu Dāboliņu un amerikānieti Dejha Ti.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit