Skip to content

Rīgā notiks vērienīga Latvijas elektroniskās mūzikas skate

11. augustā Dzīves kvalitātes dizaina institūtā notiks “Culture Trucking: Riga” Latvijas elektroniskās mūzikas skate, sniedzot iespēju klausītājiem dzirdēt labāko no vietējās elektroniskās mūzikas scēnas. Pasākumā “Culture Trucking” Eiropas tūres ietvaros uzstāsies tādi mākslinieki kā Evija Vēbere, TRASHY KID, AUSMA, SYMBIONICA, Platons Buravickis, OTHALA, KODEK, Deniss Pashkevich, u.c.

“Culture Trucking” ir leģendārā Berlīnes naktskluba “Sisyphos” veidota tūre ap Baltijas jūru. Tūres epicentrā ir fūre, kas ir pārveidota par īpaši aprīkotu skatuvi, un no 23. jūlija līdz 28. augustam apciemos 7 Eiropas pilsētas – Ķelni, Berlīni, Svidvinu, Tallinu, Stokholmu, Kopenhāgenu un,  no 9. līdz 11. augustam, arī Rīgu. Šī ceļojuma mērķis ir apvienot alternatīvās un elektroniskās mūzikas kopienas, kurām pandēmijas iespaidā pēdējais pusotrs gads ir bijis salīdzinoši kluss. Liela uzmanība arī tiks veltīta starptautisku draudzību stiprināšanai un veidošanai starp mūziķiem, festivālu un naktsdzīves industriju pārstāvjiem.

“Culture Trucking” sniegs iespēju sadzirdēt un iepazīt dažādu valstu mūziķus, kā arī starptautiskai auditorijai parādīt labāko no Rīgas elektroniskās mūzikas scēnas, jo fūrei līdzi brauks arī profesionāla dokumentālistu komanda, ceļojums un koncerti tiks translēti tiešraidē un par katru pilsētu noslēgumā tiks veidota arī dokumentālā filma. 9. un 10. augustā “Cultural Trucking” video komanda filmēs dokumentālo filmu par Rīgu.

11. augustā no plkst. 18:00 līdz 03:00 Dzīves kvalitātes dizaina institūtā (Viskaļu iela 36A) uz divām skatuvēm notiks koncerti un DJ priekšnesumi. Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties Bezrindas.lv (CULTURE TRUCKING: Riga | Biļešu serviss “BezRindas.lv”).

Latvijas elektroniskās mūzikas skatē uzstāsies Evija Vēbere, TRASHY KID, AUSMA, SYMBIONICA, Platons Buravickis, OTHALA, KODEK, Deniss Pashkevich, Siegfried un Atis Orubs, LXDA, KIRHA, RADIOTEHNIKA, Thinner un Mixmaster Raitis. Pasākumā uzstāsies arī viesmākslinieki no Vācijas – Alex New, David Silver, Elli Altenberger un Juli n Moore. Programmai un aktualitātēm var sekot līdzi Facebook: CULTURE TRUCKING: Riga | Latvijas elektroniskās mūzikas skate | Facebook

Pasākuma organizatori ir Kaņepes Kultūras centrs un Sisyphos. Partneri: Free Riga, Erica Synths, Gamechanger Audio, Kontaktor, Festivāls Komēta, RedMonkey Liepaja, Silver Note un Aretai.

Pasākumu apmeklēt klātienē būs iespēja tiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 vai kuri ir pārslimojuši Covid-19. Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit