Skip to content

RIGA Reggae pret karu pasaulē.

Jaunu dziesmu Stop the War U2 klajā laidusi vienīgā aktīvā reggae žanra pārstāve Latvijā – grupa RIGA reggae.

Mūziķi skaidro, ka  jaunā dziesma ir atgādinājums visai cilvēcei par to, kas patiesi ir svarīgs – draudzība, mīlestība, līdzcietība un cilvēcība. “Tāpēc lūdzam, apturiet karu, kas ir ielauzies mūsu valstīs, kontinentos un pasaulē, sirdīs un prātos! Ticam, ka cilvēcība un taisnīgums vienmēr uzvarēs. Mūsu rokās ir stiprākais zobens pasaulē – vārds.  Un vārds, tās ir mūsu dziesmas,” tā RIGA Reggae līderis un viens no dziesmas autoriem  Horens Stalbe.

Par godu Latvijas simtgadei, dziesma ierakstīta trīs valodās. Tas darīts ar mērķi saliedēt mūsu daudznacionālo valsti vienotai, virzībai un izaugsmei. “Lai divi piedzīvotie kari, trimda un barikādes atgādina par mūsu vēlmi dzīvot mierā, brīvībā un bez apspiestības,” skaidro H.Stalbe. Jau tuvākajā laikā plašākai publikai būs dzirdama dziesmas versija gan latviešu, gan krievu valodā.

Dziesmas Stop the War U2 mūzika tapusi sadarbojoties RIGA Reggae dalībniekiem H. Stalbem un Renartam Braufmanim ar mūziķiem – domubiedriem Mārtiņu Burkevicu un Vladimiru Eglīti. Teksta autors visās trīs valodās ir galvenais dziesmas idejas ģenerētājs H. Stalbe. Savukārt, par videovrsiju rūpējies grupas nu jau ilggadējais sadarbības partneris, ko paši mūziķi sen jau pieskaitījuši savam pulkam, Ēriks Saksons. Viņš plašāk zināms arī kā Chaula.tv programmu direktors.

Ar dziesmu Stop the War U2 apvienība RIGA Reggae startē dziesmu konkursā Supernova. Grupas iznāciens konkursa pusfinālā notiks 10. februārī.

Stop the War U2 video prezentācijas uz lielā ekrāna jau šonakt, 19. janvārī klubā Fontaine Palace Liepājā, RIGA Reggae koncerta ietvaros.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit