Skip to content

RIGA REGGAE un Horens Stalbe izdod singlu par godu Boba Mārlija 75. jubilejai

Latvijā vienīgā aktīvā regeja grupa RIGA REGGAE Horena Stalbes vadībā, kā veltījumu Boba Mārlija 75. dzimšanas dienā, klausītāju vērtējumam nodod singlu “Viss ir dūmi”, un tās video versiju. 

“Savaldīšanās un pacietība ir ceļš uz piedošanu, mieru un laimi,” jaunizdoto kompozīciju un grupas darbību komentē Horens Stalbe. 

“Viss ir dūmi” mūzikas autori ir Ints Ķergalvis aka Speiss un Udis Vanags,  bet pie teksta tapšanas piedalījies arī grupas līderis Horens Stalbe. Dziesmas  tapšanā un ierakstā līdzdarbojušies pārējie grupas RIGA REGGAE dalībnieki- Mikus Rullis (bungas), Renarts Braufmanis (basģitāra), Ritvars Šilkovs (saksafons), Maksims Starodubovs (trombons, melodions, perkusijas) un  Mārtiņš Burkevics (taustiņinstrumenti). Dziesmas ieraksts, un miksēšanas process veikts skaņu inženiera Mārtiņa Burkevica  vadībā, savukārt, skaņdarbs māsterēts ierakstu studijā “Mercury Mastering” ASV.

Dziesmai tapusi arī video versija. Par kuru parūpējies tuvs grupas draugs multimākslinieks Ēriks Saksons. Video klipa prezentācija un koncerts norisināsies 7. februārī Mūzikas bārā “Četri Balti Krekli” Rīgā.

Apvienība RIGA Reggae sevi uz skatuves pieteica 2014. gadā, un kopš tā laika kļuvusi par aktīvāko sava žanra pārstāvi Latvijā. Grupa parasti muzicē sešu vīru sastāvā, izpildot gan savas, gan citu autoru kompozīcijas. Nereti projekta līderi Horens un Speiss sniedz akustiskus koncertus, kā arī abi ir aktīvi dīdžeji, kuri atskaņo regeju dažādos pasākumos, to skaitā baznīcās, bērnu namos, labdarības akcijās klubos un festivālos.

2017. gada vasarā, izdodot debijas video dziesmai “Zvans pie durvīm”, grupa izpelnījās plašu atzinību un atpazīstamību Latvijas radio stacijās, ilgu laiku atradās to topu augšdaļā, savukārt interneta vietnē youtube video skatījums jau krietni pārsniedzis miljonu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit