Skip to content

“RIGaLIVE” izsludina pieteikšanos meistarklasei un lekcijām

Jau iepriekš ziņots, par 6.  un 7. septembrī  Rīgā notiekošo pasākumu – mūzikas un citu radošo industriju meistarklašu un lekciju kopumu “RIGaLIVE”, uz kuru tiek aicināti visi industrijas dalībnieki, kam ir interese paplašināt savu zināšanu loku un atrast jaunus sadarbības partnerus.

Festivāla programma sastāv no vairākiem elementiem. Pirmkārt – dziesmu rakstīšanas darbnīca, uz ko tika aicināti pieteikties mūzikas autori, izpildītāji un producenti, kuri divu dienu laikā vairākās darba grupās strādās pie jaunu dziesmu radīšanas. Pēc dalībnieku izvēles radītās dziesmas tiks iesniegtas „Supernova 2018” un Lietuvas „Eirovīzija 2018” konkursiem.

Savukārt pilnīgi visiem – gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem pieejami ir koncerti – 6. septembra vakarpusē Fon Stricka Villā un klubā “OneOne”, uzstāsies pašmāju “Pacific K”, kā arī viesi – “Black Oak” (Holande), “Condor Avenue” (Lietuva) un “Noep” (Igaunija).

Pasākumu kopums tiek veidots pēc “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports”  iniciatīvas.  “RIGaLIVE” mērķis ir veicināt vietējo radošo industriju pārstāvju profesionalitāti, savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu gan vietējā līmenī, gan ar starptautiskajiem industriju pārstāvjiem.

Festivāla sadarbības partneri ir “LaIPA”, “Live Riga”, “ER Grīdas” “Pica Lulu”, “Mājlietu sala”, “Ziedu banka”, “Tava Skaņa”, “JZ Microphones”,“Zemgus Poligrāfijas Serviss”, Rocket Bean”, Kultūras ministrija, Latvijas Televīzijas dziesmu konkurss “Supernova”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit