Skip to content

Rīgas roka grupas Dany Ryan melnā komēdija: dziesmas Touch My Dress videoklips

Rīgas sintroka grupa ir izdevusi jaunu videoklipu bez budžeta – šoreiz tas ir dziesmai Touch My Dress. Dziesmu sarakstījis grupas basģitārists Ņikita Andrejevs. Videoklipu uzņēma sena grupas draudzene Stefānija Zapoļska.

Stāsts aizsākas aizdomīgā Rīgas apkaimē. Jauns puisis nopērk “Party!” albumu no noslēpumaina dīlera, pat nenojaušot, ka tas satur dziesmu, kura drīz vien izplatīsies visā pasaulē, liekot cilvēkiem pārgalvīgi dejot un ģērbties absurdos tērpos.

Videoklipā iesaistījās visi iespējamie draugi un draugu draugi, ko grupas biedri spēja pieaicināt. Kamēr Stefānija Zapoļska filmēja grupas bundzinieku Jāni Zariņu piesietu pie krēsla, Daniels Ravinskis un Ņikita Andrejevs virtuvē vārīja visiem čili. „Gards čili ir slepenā sastāvdaļa videoklipa filmēšanai bez budžeta un profesionāliem aktieriem,” apgalvo grupas solists Daniels. Videoklipā ir atainota spriedze apvienojumā ar melno humoru un atsaucēm uz iepriekšējiem grupas klipiem. Puiši vēlas pateikties visiem, kas piedalījās filmēšanā.

Grupa DANI RYAN ir jau izdevusi 4 videoklipus dziesmām no PARTY! albuma un negrasās apstāties. Šobrīd puiši gatavojas albuma atbalsta tūrei un ar nepacietību gaida tikšanos ar faniem koncertos, kuros viņi sniegs ne tikai iespaidīgu muzikālo, bet arī vizuālo priekšnesumu. Šādu DANY RYAN jūs vēl nebūsit redzējuši un dzirdējuši.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit