Skip to content

Rihards Bērziņš aicina runāt

”Runā” ir otrais singls no šogad gaidāma mūziķa debijas albuma. Dziesmas mūzikas un vārdu autori ir Rihards Bērziņš un Reinis Briģis, taču dziesmā piedalās arī Anna Patrīcija Karele un Patrīcija Spale.

„Bieži mēs saprotam to, kas mums ir dots, tikai tad , kad tā vairs nav. Dziesmas stāsts ir   par cilvēku attiecībām un problēmām. Attiecības nevar pastāvēt un problēmas atrisināt, ja iesaistīto starpā valda klusums. Tā vietā ir jārunā un jāieklausās vienam otrā,”par dziesmu stāsta Rihards.

Pašlaik Rihards turpina aktīvi strādāt pie debijas albuma kopā ar producentu Reini Briģi. Albuma nosaukums un izdošanas datums vēl netiek atklāts, bet ir zināms, ka tajā tiks publicētas desmit oriģināldziesmas latviešu valodā country, pop un rock.

Ierakstu tapšanas aizkulises var apskatīt Riharda soc. tīklos, tai skaitā, arī TIK TOK, kur mūziķim jau ir vairāk kā 12 tūkstoši sekotāju.

Šī gada maijā Rihards izdeva pirmo singlu ”Meitene pilsētā” no gaidāmā debijas albuma. Dziesma jau ir iekarojusi klausītāju sirdis un jau vairākas nedēļas atrodas Latvijas radio 2  spēlētāko dziesmu sarakstā, kā arī tiek izpildīta dažādos mūziķa koncertos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit