Skip to content

Rihards Bērziņš velta dziesmu saviem bērniem!

“Es jūs mīlu un mīlēšu vienmēr. Pat ja gadās kāds kašķis vai strīds, mana mīlestība (tēva mīlestība) pret jums nekad nepazudīs. Esiet godīgi un laipni,  un viss izdosies!’’ tā saviem bērniem atgādina Rihards.

“Šī dziesma tika rakstīta maniem bērniem.Tās stāsts ir par būšanu prom no ģimenes ilgāku laiku ;  manā gadījumā tie ir mēģinājumi un koncerti, un vienīgais veids, kā sazināties, ir internets, bet viss, ko vēlos, ir apskaut savus tuvākos un iedod buču bērniem pirms miedziņa. Dziesma ir kā atgādinājums, ka es vienmēr būšu blakus, pat ja neesam vienā istabā,” par dziesmu stāsta Rihards.

No šodienas,10.janvāra, līdz 14. janvārim par dziesmu var balsot arī LTV konkursā “Supernova”, jo tieši klausītāju un skatītāju atbalsts tai var palīdzēt iekļūt konkursa pusfinālā. Balsot var https://supernova.lsm.lv/lv/

Dziesma tika veidota kopā ar Riharda labu draugu – ģitāristu un producentu Reini Briģi.

Patlaban intensīvi tiek strādāts pie mūziķa debijas albuma, kura nosaukums un izdošanas datums vēl netiek atklāts, bet ir zināms, ka tajā tiks publicētas desmit country, pop un rock oriģināldziesmas latviešu valodā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit