Skip to content

“Rock’n’berries” izziņo klubu tūri #ShakeThat

Grupa “Rock’n’berries” pirmo reizi dodas klubu tūrē, lai koncerta apmeklētājus priecētu ar oriģinālkompozīcijām.

Grupas solists Oskars stāsta: “Liela daļa klubu apmeklētāju mūs ir iepazinušu kā grupu, kas izpilda dažādu dziesmu kaverversijas. Tāpēc tūre ir tā lieliskā iespēja, kur varēs dzirdēt grupas “Rock’n’berries” oriģinālkompozīcijas, tai skaitā jaunāko dziesmu “Shake That, ko laidām klajā šī gada janvārī, kā arī jau labi zināmās dziesmas Feel the Love, Zvaigznēs ierakstīts un Dvēselīt. Tā kā Latvijas klubu tūrē dosimies pirmo reizi, esam patiesi saviļņoti.”

Koncerta programmā iekļautas arī dziesmas no grupas debijas albuma “Smoothie Call”, ko paši puiši raksturo kā skaļu saucienu pēc labas mūzikas. Albums ietver divus diskus. Pirmais disks  “Funky Bloom” tendēts uz blūzu, rokenrolu un funk mūziku, bet otrs disks “Electric Buzz” ir elektroniskās mūzikas, popa un roka apvienojums.

Tūres atklāšanas koncerts notiks 24. februārī mūzikas klubā Jelgavas Krekli (Jelgava). Vienīgais tūres akustiskais koncerts ieplānots 8. martā klubā Omas briljants (Rīga). 9.martā grupa būs dzirdama klubā Sound n’Soul (Talsi), 16. martā klubā Četri Balti Krekli (Rīga), 23.martā klubā Just Bar (Rīga), 7.aprīlī klubā Stacija (Aizkraukle), 13. aprīlī klubā Fontaine Palace (Liepāja), 21. aprīlī klubā Multiklubs (Valmiera). Tūres noslēguma koncerts paredzēts 4. maijā klubā Hauze (Ogre).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit