Skip to content

Rodion Gordin laiž klajā karstu singlu ar Katrīnu Cīruli un Rassell.

Jau šodien, 9. oktobrī, tiek laists klajā astotais dīdžeja un mūzikas producenta Rodion Gordin singls “Tomorrow”. Jaunā dziesma kļuva par pirmo kopīgo darbu Rodionam, Katrīnai Cīrulei un zināmajam latviešu reperim Rassell. Kā apgalvo mākslinieki, strādāt šādā komandā bija prieks, un šāda sadarbība iespējams nebūs pēdējā.

Katrīna Cīrule atpazīstamību guvusi piedaloties dažādos TV mūzikas šovos un  viņas līdz šim veiksmīgākais singls ir ”Blood Runs Quicker”, kas veidots sadarbībā ar ārzemju producentiem. ”Savā pieredzē sastrādājoties ar Rodionu pirmkārt pamanīju, ka viņam ir skaidra vīzija par to, kas jāpanāk, tāpēc arī rezultātā singls izveidojies tik trāpīgi saulains. Otrkārt, es atkal un atkal pārliecinājos par to, cik ļoti man patīk strādāt komandā. Kaut arī uzstājos kā soliste, man ir svarīgi, ka viss negulst vien uz maniem pleciem – Rassell ir izcils skatuves partneris!”, saka dziedātāja.

Trešais šī projekta dalībnieks Rassell jau sen ir pazīstams Latvijas publikai kā daudzu hitu autors un izpildītājs. Tieši viņš ir dziesmas “Tomorrow” melodijas autors. ”Rodions atsūtīja man vienu no saviem bītiem un piedāvāja sadarboties. Kā rezultātā, es sacerēju dziesmas melodiju un vēlāk kopā ar Katrīnu sarakstījām arī dziesmai tekstu. Katrīnu kā izpildītāju esmu ievērojis jau agrāk, man patīk viņas dziedāšanas stils. Sadarboties man bija interesanti, jo šī ir viena no retajām reizēm, kad dziesmas producents neesmu es pats, bet zinot Rodiona producēšanas spējas, zināju, ka viss skanēs labi.”, stāsta Rassell.

Pēc mākslinieku domām , jaunais singls sola ne tikai iepriecināt klausītājus ar oriģinālu izpildījumu un spilgtu skanējumu, bet arī pārvarēt rudens depresiju. Mākslinieki dziesmu ir veidojuši maksimāli saulainu, lai šajā mākoņainajā laikā izraisītu vissiltākās emocijas. Un šķiet, ka viņiem tas ir izdevies!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit