Skip to content

Rodion Gordin un Markus Riva iekļūst MTV

Tikai pirms mēneša Latvijas dīdžejs un producents Rodions Gordins kopā ar populāro dziedātāju Markus Rivu prezentēja savu jauno future house stilā ieturēto singlu “With You”.

Jaunās muzikālās kompozīcijas videoklipa filmēšana, piepildot senu Markus sapni, notika saulainajā Losandželosā. Videoklipā ieguldītais darbs un līdzekļi ir atmaksājušies – to paspējuši noskatīties jau vairāk nekā 80 tūkstoši cilvēku.

Latvijas mūziķu daiļradi novērtējis arī populārākais mūzikas telekanāls MTV Russia, jo “With You” veiksmīgi debitējis tā ēterā. Līdz ar to Rodions un Markum izdevies sasniegums, kas bijis pa spēkam tikai nedaudziem Latvijas šovbiznesa pārstāvjiem. Jaunais videoklips skatāms arī citos populāros Krievijas un Ukrainas mūzikas kanālos.

Papildus tam dziesma “With You” ir ieguvusi autoritatīvākā un lielākā klubu mūzikas veikala „Beatport” atzinību, iekļūstot “Staff picks” izlasē un arī mēneša visbiežāk ieteikto future house stila dziesmu Top 20.

Rodions Gordins un Markus Riva kopā jau ir strādājuši pie dziesmas “Kad tevis nav” tapšanas un remiksu veidošanas kompozīcijām “Take Me Down” un “Dynamite”, kas pieteiktas dalībai muzikālajā konkursā „Supernova”. Arī turpmāk abi mūziķi savus cienītājus sola iepriecināt ar daudziem muzikāliem pārsteigumiem.

Klausies jauno singlu “With You” visās mūzikas straumēšanas platformās, tostarp iTunes, Spotify un YouTube!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit