Skip to content

Rodions Gordins un Normunds Rutulis piedāvā vasarīgu hitu “Mīlēt”

Rīgas dīdžejs un mūzikas producents Rodions Gordins piedāvā jaunu un vasarīgu dziesmu, ko ierakstījis kopā ar latviešu mūzikas leģendu Normundu Rutuli. Dziesma “Mīlēt” ir pozitīvs un enerģisks skaņdarbs, kas perfekti iekļausies jebkurā vasaras pleilistē vai ballītē.

Rodions Gordins jau agrāk daudz sadarbojies ar vairākiem Latvijā pazistamiem māksliniekiem, tostarp ar grupas Otra Puse solistu Normundu Pauniņu, dziedātājām Antru Stafecku, Dināru Rudāni un citiem.

Šodien tiek publicēts arī dziesmas “Mīlēt” video, kurā filmējies gan Normunds Rutulis, gan Rodions Gordins. Dziesmas teksta autors ir Guntars Račs.

“Filmējot klipu mūsu galvenais mērķis bija nodod skatītājiem un klausītājiem vasarīgo sajūtu un pozitīvismu, ko izstaro Normunds.  Mēs vēlamies, lai to noklausoties uzlabotos noskaņojums”, – tā Gordins.

Šī ir abu mākslinieku pirma sadarbība, ko Rodions un Normunds planoja jau sen, bet izdevās īstenot tikai tagad. No šodienas singls “Mīlēt” ir pieejams visos mūzikas straumēšanas servisos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit