Skip to content

ROKGRUPA ”B OPTIMIST” PUBLICĒ JAUNO EP „KOPĀ”

24. oktobrī rokgrupa B OPTIMIST publicē jauno mini albumu „Kopā”. Tajā iekļautas 4 dziesmas, kuras ierakstītas Valmierā pie Ģirta Laumaņa „Hodila records” studijā. Ierakstīja, miksēja un producēja Arnis Račinskis. Māsterēja Andis Ansons un Ģirts Laumanis. Mūzikas un teksta autori: B OPTIMIST. Albuma noformējums: Valters Levins.

Mini albumā iekļautās dziesmas caurvij vienots stāsts par satikšanos, ilgošanos, mirkļa izbaudīšanu, avantūrām un sevis piepildījumu. Katra dziesma veltīta kādai no šīm sajūtām un dzīves notikumiem.

28. oktobrī Valmierā, „Tautas Harmonijas Centrā”; 9. novembrī Mūzikas un Mākslas Festivālā „Bildes”, Spīķeru koncertzālē; 30. novembrī klubā „Omas Briljants”, Rīgā; 14. decembrī bārā „Tims Mints”, Rīgā; 30. decembrī Liepājā, klubā „Fontaine Palace”.

Rokgrupa „B OPTIMIST” izveidota 2013. gada janvārī Ogres novadā, Suntažos. „B OPTIMIST” spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz melodijām un dziesmu tekstiem latviešu valodā. Grupā spēlē brāļi Valters (balss, ģitāra) un Roberts (bungas), kā arī skolas biedri Linards (ģitāra) un Roberts (bass).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit