Skip to content

Rokgrupa “Krāsa“ publicē jaunu singlu

Rokgrupa “Krāsa” publicē jaunu singlu ar nosaukumu “Es nevienam neskriešu pakaļ”, kuru paši mākslinieki sauc par “Niknu dziesmu pieklājīgiem cilvēkiem”.

“Es nevienam neskriešu pakaļ” ir nikns, noslēpumains, tumšs un apokaliptisks skaņdarbs, kas vedina uz patstāvību un uzticēšanos tikai sev. Tā ir arī grupas pirmā dziesma kopš pērn izdotā debijas albuma “Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši”, kas nupat ticis nominēts “Zelta Mikrofons 2021” balvai kā aizgājušā gada labākais rokmūzikas albums.

“Krāsa” ir izveidojusies 2016. gadā un šobrīd tās sastāvu veido ģitārists un solists Edgars, ģitārists Roberts, ģitārists Miks, bundziniece Ieva un basists Krists. Pēdējo gadu laikā grupa ir spējusi nostiprināt savu vietu uz Latvijas alternatīvās mūzikas skatuves un uz citu fona izceļas ar emocionālu un tiešu skanējumu, kas jūtams gan mūzikā, gan dziesmu vārdos.

Kā viesmākslinieks jaunajā singlā dzirdams arī mūziķis Mārtiņš Vilnītis. Dziesmu ierakstījis un miksējis Jānis Kalvāns studijā “Gateris”, māsterējis Ģirts Laumanis “Hodila Records”. Vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Didzis Upens.

“Es nevienam neskriešu pakaļ” klausītājiem ir pieejama platformā Bandcamp kā arī populārākajos straumēšanas servisos.

Bandcamp

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit