Skip to content

Rokgrupa Nova Koma ar reperu Edavārdi un Idus Abra dalību izdod albumu “Vismaz 9 reizes”

Pašmāju rokgrupa Nova Koma publicē jaunu albumu “Vismaz 9 reizes” ar reperu Edavārdi un Idus Abra līdzdalību. Ierakstā dzirdamas deviņas kompozīcijas, kurās latviešu repa skanējums apvienots ar daudzpusīgu instrumentālo mūziku, no akustiskas balādes līdz pacilājošai fankroka dziesmai.

Par albuma tapšanu stāsta Nova Koma vokālists Mārtiņš: “Gan šajā grupā, gan citos sastāvos (De Temps, Arturs Skutelis un Tvērumi) esam sadarbojušies ar dažādiem Latvijas reperiem. Laikā, kad visā pasaulē arvien vairāk novērtē hiphopa kultūru, ir viegli padoties straumei un izlaist dziesmu, kur kādu pantu noskaita kāds viesmākslinieks, neatkarīgi no tā, vai tas ir saturiski vērtīgi vai nē. Mēs gribējām ar šo albumu aiziet soli tālāk – Nova Koma nav tikai fona mūzika, Edavārdi un Idus Abra nav tikai garāmgājēji. “Vismaz 9 reizes” ir trīs gadu darbs, kurā izaicinājām visus iesaistītos, lai rezultāts veidotu kopīgu stāstu un būtu baudāms visdažādākajām publikām.”

Albuma prezentācijas koncerts norisināsies šī gada 21. oktobrī, precizēta informācija sekos tuvāko nedēļu laikā.

Bez grupas un reperiem, dziesmās dzirdami arī viesmākslinieki Miķelis Dzenuška (marimba, taustiņi), Alise Golovacka (flauta) un Rūdolfs Latišenko (zvani).

Albums tika ierakstīts studijās “Gateris”, “Frida Records” un “rolands če. ieraksti”. Vokālu ierakstu un apstrādi veica rolands če. Instrumentu ierakstu un apstrādi veica Pēteris Ozols. Albums māsterēts “Hodila Records” studijā.

Nova Koma ir četru mūziķu apvienība, kas kopš 2015. gada aktīvi darbojas Rīgas alternatīvās mūzikas scēnā, izpildot melodisku un daudzveidīgu garāžroku. Edavārdi ir Rīgā uzaudzis reperis, kurš pēdējā desmitgadē ir izdevis vairākus albumus un veiksmīgus singlus, atstājot savu nospiedumu Latvijas mūzikas scēnā. Idus Abra ir reperis, brīvrunātājs, pirmā Latvijas repa improvizācijas teātra “Brīvrunu Projekts” dibinātājs un dalībnieks.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit