Skip to content

Rokgrupai „Inokentijs Mārpls” jauns albums “Kauliņi ir mesti”

Šonedēļ dienasgaismu ieraudzīs pankroka grupas “Inokentijs Mārpls” jaunākais  albums, kura nosaukums ir “Kauliņi ir mesti”, un piektdien, 22. oktobrī, paredzēts tā prezentācijas koncerts.

“Kauliņi ir mesti” ir rokgrupas “Inokentijs Mārpls” sestais studijas albums, un tajā iekļautas 12 gan jaunas, gan vecākas dziesmas. Vairums kompozīciju sacerēts pēdējo gadu laikā, bet albumā atrodami arī divi skaņdarbi no 1980. gadiem, kas nu transformējušies mūsdienīgākā skanējumā.

Līdzās grupas oriģinālkompozīcijām albumā ietverta arī krievu rokgrupas “Kino” līdera Viktora Coja dziesmas “Māte anarhija” kaverversija, kā arī dziesma “Izdzītais” ar dziesminieka Imanta Dakša tekstu, kas pirmo reizi tika izdota mūzikas izlasē “Skalbe. Dzirnavās”.

“Albuma noskaņa ieturēta plus mīnus klasiskajā “mārplībā”,” saka rokgrupas līderis Dambis. “Albumā galvenokārt runāts par nāvi, dzīvniekiem, meitenēm, sociālpolitiku un citām aktuālām tēmām”.

Gandrīz visās dziesmās basu iespēja Skrips. Pēc viņa došanās mūžībā kā basists albumā ierakstā un koncertos tika pieaicināts Renarts Braufmanis.

Dziesmas ierakstītas pie Ģirta Laumaņa (Lomix) “Hodila Rec” un viena – pie Jāņa Dubava. Atsevišķi instrumenti rakstīti pie Mārtiņa Burkevica, Ginta Lundberga un Uģa Vītiņa. Albuma noformējumā izmantoti grupas līdera Dambja, kā arī nu jau mūžībā aizgājušā Skripa zīmējumi.

Albuma “Kauliņi ir mesti” raudzības notiks piektdien, 22. oktobrī, mākslas centrā “Noass”, AB dambī 2, un par iesildītājiem uzaicināta jaunā pankgrupa “ŠŅK”, kurā meitenes pārstāv trīs ceturtdaļas no sastāva.

Ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai izslimošanas faktu! Pie ieejas būs nepieciešams uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit