Skip to content

Rūdolfs Rācenājs publicējis jaunu dziesmu un videoklipu

14. oktobrī savu jaunāko singlu “Citi Visumi (Tavos Matos)” publicējis mūziķis Rūdolfs Rācenājs. Dziesmu papildina pašdarināts mūzikas videoklips.

Kā dziesmas galveno iedvesmas avotu mūziķis min dzejnieku Klāvu Elsbergu. ” Šķirstīju Elsberga dzejoļu krājumu un uzdūros fantastiskam dzejolim “Pasaka Pašam”. Tas rezonēja ar mani tik spēcīgi, ka radās vēlme sarakstīt tam klāt mūziku. Tā nu radās šis singls.

Lai sasniegtu vārdiem, manuprāt, atbilstošāko skanējumu, ļāvos kaudzei eksperimentu. Tā, piemēram, pirmo reizi skaņdarbā izmantoju sitāras skaņas un ska, psihedēliskā roka un pat mazliet panka mūzikas elementus. Rezultāts šķiet interesants.” tā par savu skaņdarbu stāsta mūziķis.

Runājot par mūzikas videoklipu, dziesmas autors atklāj, ka tas filmēts izmantojot telefonu, un sākotnēji tika radīts skolas mājasdarba vajadzībām. “Skolotājs uzdeva mājasdarbu – uzfilmēt un samontēt jebkādu videoklipu. Tā, kā uzdevums sakrita ar brīdi, kad tieši strādāju pie dziesmas, izlēmu patīkamo apvienot ar lietderīgo un radīt šo mūzikas klipu. Tehnikas un budžeta trūkuma dēļ videoklips filmēts ar telefona kameru. Savā ziņā, šis ierobežojums klipam piešķir pat sava veida šarmu. Kas sākotnēji bija paredzēts kā mājasdarbs, izvērtās par aizraujošu pieredzi un jaunu singlu.”

Īpašu paldies mūziķis saka Valērijam Černejam (No Fuss Audio), Jānim Dreiblatam (Lighthouse Studio) un Enno Martinam Andersonam.

Singls ir pieejams visās izplatītākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit