Skip to content

Rūdolfs Rācenājs skatītājiem nodod jaunu singlu un videoklipu

11. februārī savu trešo singlu “Novembra Lapa” publicē jaunais mūziķis Rūdolfs Rācenājs. Dziesmu papildina arī kreatīvs videoklips.
“Dziesma radās Spānijā, studentu apmaiņas programmas laikā. Maldījos pa Seviļas naksnīgajām ielām, censdamies atcerēties ceļu uz naktsmītni un domāju par to, cik krasi realitāte mēdz atšķirties no tā, kā mēs esam to iztēlojušies. Cik vilinoša un, reizē, postoša ir dzīvošana fantāzijās, nevis tagadnē.” tā par dziesmas tapšanu stāsta mūziķis. Vaicāts par dziesmas nosaukumu, Rūdolfs atklāj, ka tam ir simboliska nozīme: “Agrāk katru gadu rudens beigās man patika domāt, ka ir tā pati, pati pēdējā koka lapa, kuras nokrišana simbolizētu depresīvākā gadalaika beigas un jaunu sākumu. Tomēr nav prātīgi savu dzīvi pavadīt, ikdienas gaidot šīs lapas krišanu, jo tik pat labi pārmaiņas var nenotikt.” Mūziķis aicina klausītājus apzināties, kas ir viņu “Novembra Lapa”, uz kuras krišanu tie mūždien gaida un noplēst to no zara jau šodien.

Īpašu paldies mūziķis saka jauniešu kompānijai “AV Media”, kas ir autori dziesmas videoklipam. Dziesmas autors ir Rūdolfs Rācenājs, bet audio pēcapstrādi veicis Valērijs Černejs studijā
“No Fuss Audio”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit