Skip to content

Rūta Dūduma-Ķirse piesaka sevi popmūzikā un nosvin 30 ar kleitu baseinā

Sagaidot savu 30.dzimšanas dienu, dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse dāvina sev un klausītājiem vasarīgu singlu «Soli tuvāk».

Par dziesmas ideju Rūta stāsta: «Mēs varam darīt vairākas lietas vienlaikus, mākam sev uzkraut daudz pienākumu un tikt ar tiem galā, bet vai to vajag? Ir jāliek savam prātam uz brīdi apstāties, padomāt par vērtībām, atvērt acis un ieraudzīt savus draugus, ģimeni, doties pelnītā atpūtā, baudīt mirkli, nesteidzoties tam pa priekšu..»

Kā galvenais partneris klipa tapšanā ir tirdzniecības centrs «Alfa», kur pēdējās filmēšanas ainas filmētas līdz pat plkst.2 naktī. Lielākais pārbaudījums dziedātājai bijis lēcienam baseinā ar kuplu kleitu: «Man šķita, ka tas būs viegli, bet kleita sapinās kājās un operatoram nācās sviest glābšanas riņķi. Šāda tipa filmēšanām aktieri vai modeļi trenējas vairākus mēnešus. Tas bija grūti, bet aizraujoši. Kad vēl tik drīz būs iespēja lēkt ar kleitu baseinā?!»

«Ar prieku iesaistījāmies Rūtas dziesmas videoklipa tapšanā, atvēlot tirdzniecības centra telpas enerģiskiem deju soļiem un skanīgiem tekstiem. Līdzīgi kā dziesma,  tās vēstījums un izpildījums, arī «Alfa» ir radoša un koša un vienmēr meklē jaunus ceļus, tāpēc tik eksperimentāli krāšņs video tapšanas process, kādu radīja Rūta kopā ar radošo komandu, mums sagādā patiesu prieku. Ticu, ka video radīs prieku arī mūsu klientiem,» norāda TC «Alfa» vadītāja Liene Apine.

Līdz šim mūziķes vērienīgākais videoklips tapis sadarbībā ar Ai Production, «Jauno Teiku», Ķekavas sporta centru, «Ādažu čipsiem», «Samsung», bet skaņas ieraksts veikts kultūrtelpā AUSS.

Rūta Dūduma-Ķirse plašāk zināma kā džeza dziedātāja, šovu «Izklausies redzēts» un «Dziedošās ģimenes» dalībniece, grupu FRAMEST un «Vintāža soliste». Šā gada februārī mūziķe laida klajā singlu «Plūdi», apvienojoties duetā ar jauno dziedātāju Tomu Kalderauski.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit