Skip to content

Rūta Ķergalve izdod jaunu dziesmu – “Bur Mani”

“Bur mani” ir stāsts par attiecībām, stipru pieķeršanos, kas var pāraugt un var arī nepāraugt patiesās, spēcīgās jūtās. Vai pats attiecību sākums vienmēr ir “apburšanas”periods, kad skaidri nesaredzam vai reizēm negribam saredzēt patiesību? Un vai nav skaisti, ja šis posms tā arī nebeidzas? Vai ilgspējīgākas ir tās attiecības, kurās netiek zaudēta modrība, un mēs turpinām krāsot savu ikdienu, pārsteigt, iepriecināt, apburt savus līdzcilvēkus?

Rūta Ķergalve  – mūziķe, dziesmu autore ir no Kuldīgas. Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmiju kā džeza un populārās mūzikas vokāla skolotāja.  Ar dažādiem muzikāliem projektiem piedalījusies  festivālos Latvijā (Festivāls Bildes , Give&Get, Festivāls Vārti, LiveFest u.c.). Piedalījusies arī Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursā „Supernova 2020”. Šobrīd, pēc vairākiem gadiem, kas pavadīti Rīgā, atgriezusies  Kuldīgā.  Dabas tuvums un  miers iedvesmo muzikālo jaunradi.. R.Ķergalves mūzikā dzirdamas džeza, folkmūzikas un popmūzikas iezīmes,kas  kopā ar savdabīgo vokālu un kompozicionālo uzbūvi veido Rūtas muzikālo rokrakstu.

Teksta un mūzikas autore – Rūta Ķergalve. Dziesma tapusi sadarbībā ar producentu un mūzikas līdzautoru – Arvīdu Saulīti.

Dziesma pieejama visās mūzikas straumēšanas platformās.

Dziesmas video versija skatāma šeit –

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit