Skip to content

Rūta Ķergalve izdod jaunu dziesmu – “Mēs nākism vakarā”

Mūziķe Rūta Ķergalve sadarbībā ar mūzikas producentu Arvīdu Saulīti klausītājiem nodod jaunāko veikumu – dziesmu “Mēs Nāksim Vakarā”. Dziesma vēsta par vienu no spēcīgākajām cilvēka emocijām – bailēm. Dziesmas teksta un muzikālais vēstījums radīts no baiļu skata punkta. Bailes sevī ielaižam paši, ļaujot tām aizēnot realitāti un ietekmēt mūsu skatījumu uz notikumiem.  Svarīgi neļaut tām sevi pārņemt, nepalikt uz vietas, turpināt ceļu un attīstību. Paplašinot skatījumu un aktīvi iesaistoties, mainās cilvēka attieksme pret lietām, rodas lielāka skaidrība un izpratne, kas šīm emocijām neļauj mūs ieslodzīt.


Dziesmas teksta un mūzikas autori – Rūta Ķergalve, Arvīds Saulītis.

Rūta Ķergalve ir dziedātāja un dziesmu autore no Kuldīgas. Muzikālās gaitas uzsākusi Kuldīgā, kad 12 gadu vecumā pašmācības ceļā apgūti ģitārspēles pamati, sarakstītas pirmās dziesmas, izveidots pirmais mūzikas sastāvs. Latvijas alternatīvās mūzikas pasaule un dziesminieku kustība ir būtiski ietekmējuši mūziķes muzikālo darbību un attīstību.  Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmiju kā džeza un populārās mūzikas vokāla skolotāja.   Dabas tuvums un  miers iedvesmo muzikālo jaunradi. R.Ķergalves mūzikā dzirdamas džeza, folkmūzikas un popmūzikas iezīmes, kas  kopā ar savdabīgo vokālu un kompozicionālo uzbūvi veido Rūtas muzikālo rokrakstu. Savu mūziku Rūta raksturo kā noskaņu mūziku, kas klausītāju ieved emociju un sajūtu pasaulē.

Šobrīd, sadarbojoties ar mūzikas producentu un komponistu Arvīdu Saulīti, tiek radīta mūzika Rūtas Ķergalves solo projektam, mūzikas projektam Stiga, kā arī mūzika teātra izrādēm un citiem projektiem

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit