Skip to content

Rutuļa Dievgosniņa dodas tālāk!

Šogad, pirms Līgo svētkiem, Normunds publicēja sava jaunā albuma otro singlu un nu tam ir radīti arī pāris dejot aicinoši remiksi. 

Galvenajās mērķauditorijas uzmanību šī dziesma ir piesaistījusi. Un kopš Normunds izdeva savu Rozā 2010. gadā, tik aktīva interese par kādu viņa dziesmu nav pieredzēta.

Baudot atrašanos bigbend, soul un jazz mūzikas lauciņā Normunds jau bija aizmirsis popularitātes garšu. Ar jaunā albuma dziesmām tā atkal ir atgriezusies.

Otrais singls “Atskrien raiba dievgosniņa” guvis, un vēl joprojām gūst vēl lielāku atsaucību dažādās platformās. Latvijas radio 2 spēlētāko dziesmu topā dziesma  atrodas jau 8 nedēļas pēc kārtas. “Pirms pāris nedēļām izdevu albuma trešo singlu, enerģisku un uz deju rosinošu “Punktiņš, komatiņš”.

Tagad pienākusi kārta Dievgosniņas remiksiem. Citādākām versijām par šo dziesmu. Mart Inc savu redzējumu realizējis mūsdienu kluba mūzikas cienītāju gaumei piemērotu, bet N`Works pieturoties savām vērtībām – soulfulhouse – radījis, šķietami, šajā žanrā neiederošos Dievgosniņu pavisam piemērotu.

Tautā šai dziesmai dots otrais nosaukums – Krūkļa ogas. Varbūt krūkļa ogas ļaus šai dziesmai izskanēt arī citu mūzikas žanru piekritēju lokā?! Es tā ceru!” Normunds Rutulis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit