Skip to content

“Ryga” publicē dziesmu no topošās “Dailes teātra” izrādes un Lietuvā filmēto videoklipu.

Viena no Latvijas visprovokatīvākajām grupām “Ryga” pamazām tuvojas sava debijas albuma “Catch Her Grove” izdošanai aprīlī. Vienlaicīgi ar Latviju, albums būs pieejams arī Vācijā, Šveicē un Austrijā, kur to sadarbībā ar grupas ierakstu kompāniju “Mikrofona ieraksti” izplatīs pazīstamais britu zīmols “Rough Trade”. Lielākā daļa albuma un arī jaunā dziesma “Say You Love Me Now” ir ierakstīta sadarbībā ar “Labo ierakstu studija”. Dziesmas ierakstīja un miksēja Jānis Kalve.

Lai vairāk iepazīstinātu ar gaidāmā albuma materiālu, grupa šodien publicē jaunas dziesmas video, kas filmēts Lietuvas skaistākajās Baltijas jūras piekrastes vietās – Kuršu kāpā un Palangā. Video veidotāji ir grupas līderis Mārcis Judzis un Ritvars Bluka, kurš gan filmēja, gan arī kopā ar Mārci veica montāžas darbus. Filmēšanai tika izmantots gandrīz antīks Citroen CX automobilis, kuru gan nācās pa ceļam mazliet pielabot. Ceļojums un filmēšana ilga 2 dienas.

Šī noteikti ir viena no romantiskākajām albuma dziesmām, kura no 31. marta būs klausāma arī “dzīvajā izpildījumā” Dailes teātra jaunajā izrādē “Bannija Manro nāve”, kuru pēc austrāliešu mūziķa Nika Keiva tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem iestudē režisors Dž. Dž. Džilindžers. Teātra izrādē piedalīsies arī grupa Ryga un uz skatuves izpildīs vairākas no gaidāmā albuma dziesmām. Galvenajā lomā būs Artūrs Skrastiņš, bet scenogrāfiju veido Kristians Brekte.

Mārcis: “Izrādes komandā ir daudzi fantastiski mākslinieki.  Ar nepacietību gaidu, kad varēsim atkal spēlēt uz Dailes teātra skatuves!”.

Šī nav Mārča un grupas “Ryga” pirmā sadarbība ar teātri, jo jau 2014. gadā grupa piedalījās slavenā lietuviešu režisora Oskara Koršunova “Dailē” iestudētajā izrādē “Izraidītie”, kurā arī skanēja “Ryga” mūzika pašas grupas izpildījumā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit