Skip to content

Šajā nedēļas nogalē norisināsies Fiņķa Vislielākie koncerti

Hip-hopa mākslinieks Fiņķis šajā nedēļas nogalē piedāvās divus krāšņus koncertus VEF Kvartālā – sestdien, 25. novembrī “Vislielāko Koncertu” un svētdien, 26. novembrī, “Vislielāko Papildkoncertu”. Šie būs pirmie mākslinieka solo koncerti Rīgā, tādēļ Fiņķis ir parūpējies par īpašiem pārsteigumiem. 

“Mums bija uzstādījums divus gadus nespēlēt Rīgā (Positivus, draugi, neskaitās, tas tomēr ir festivāls). Lielākoties kačājām kopējo komandas ķīmiju koncertējot reģionos un re… esam nonākuši līdz pirmajam izpārdotajam mājas koncertam Rīgā. Kāpēc mājas? Tas ir tāpat kā sportā, kad beidzot spēlē savā laukumā. Šajā reizē viss ir kā mēs vēlamies – skatuve, pie kuras strādā industrijas talanti, skaņa, kādu esam vienmēr gribējuši un komanda, kas šo visu satur kopā.” par koncertiem stāsta Fiņķis. “Man šķiet, ka šāda izmēra koncertiem latiņa būs pamatīgi pacelta.”

Uz skatuves Fiņķim pievienosies koncertu neatņemamā sastāvdaļa, mūziķi Aleksis Luriņš, Andris Strazds, Krišjānis Bremšs un Elza Kaktiņa, kuri rūpēsies par augstāko enerģijas līmeni, “grandžīgām” ģitāru partijām un elektroniskās mūzikas eksperimentiem. Abu koncertu īpašie jeb vislielākie viesi būs grupa “Alejas” (Kirils Ēcis, Spāre Vītola un Reinis Žodžiks), kas savā mūzikā apvieno laikmetīgu dzeju ar elektroniskās un dzīvās mūzikas elementiem.

Lai arī sestdienas koncerts ir izpārdots, biļetes uz 26. novembra “Vislielāko Papildkoncertu” vēl pieejamas aula.lv vai bit.ly/vislielakais-papildkoncerts

Abu vakaru laika plāns ir vienāds: ieeja no 19:00, 20:00 – Alejas un 21:00 uz skatuves kāps Fiņķis. Taču sestdien pēc koncerta vakars turpināsies ar četru DJ – Diablo, Aurora222, Durduns un Muuzis – performancēm. Ieeja šinī nakts pasākumā ir no plkst. 23:00 ar abu koncertu biļetēm vai iegādājoties biļeti pie ieejas.

Par Fiņķi:

Fiņķis ir zināms ar tādiem hitiem kā “Raķešu zinātne”, “Maza Rīga” un “Kā pavadīt jaunību”, savukārt, viņa debijas albums “Tāds slinkums”, kas radīts kopā ar elektroniskās mūzikas duo PRAGAII, saņēmis Zelta Mikrofona nomināciju kā labākais hip-hopa albums. Arī mākslinieka video klipi ir izpelnījušies augstu atzinību, piemēram, video dziesmai “Sevis mīlestība” ieguvis Zelta Mikrofonu kā gada labākais mūzikas video.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit