Skip to content

Sākusies biļešu tirdzniecība uz “Fest Fāze 24” leģendārajā Zentenes pilī

Līdz ar pirmo mākslinieku izziņošanu sākusies biļešu tirdzniecība uz šī gada jaunās un populārās mūzikas festivālu “Fest Fāze 24”, kas šogad 9.-10. augustā pirmo reizi norisināsies slavenajā Zentenes pilī.

Jau izziņots, ka festivālā šogad uzstāsies grupa “Carnival Youth”, “Mauku Sencis” un |Grandmasters Neons”, Luka, Bukte u.c.

Mākslinieku sakarā tiek solīti vēl daudzi pārsteigumi, kurus pasākuma organizatori šobrīd patur noslēpumā.

Līdzas mūzikai festivālā būs iespējams baudīt arī dažādas citas mākslas formas, kā, piemēram, dzeja, vizuālās instalācijas u.c.. Tāpat paredzētas dažāda veida aktivitātes visas diennakts garumā.

Biļetes pieejamas no 20. marta plkst. 18.00. “Fāze Events” mājaslapā https://www.fazeevents.lv/biletes.

“Festivāls kā tramplīns uz lielo skatuvi jaunajiem māksliniekiem. Jau vairāk kā 4 gadus fokusējamies uz jaunajiem māksliniekiem, pierādot, ka viņiem IR vieta Latvijas mūzikas industrijā! …bet tas nenozīmē, ka nebūs arī lielāki pārsteigumi..” tā par “Fest Fāze 24” raksta organizatori.

“Fest Fāze 24” būs līdz šim vērienīgākais pasākums, ko organizē jauniešu biedrība “Fāze Events”. Biedrības mērķis pēdējos 4 gadus bijis veicināt mākslas daudzveidību kā arī jauno mākslinieku attīstību Latvijas kultūras dzīvē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit