Skip to content

“Saldās sejas” ieraksta pārsteidzošu dziesmas “Kapteinis Reinis” versiju

Grupa “Saldās sejas” jaunās skaņās ierakstījusi popgrupas “Dzeguzīte” deviņdesmito gadu hitu “Kapteinis Reinis”. Mūzikas autors Raimonds Pauls un vārdu autors Guntars Račs. Jauno dziesmas aranžējumu veidojis grupas ģitārists Tomass Kleins, bet studijā producējis Gints Stankevičs.

Leģendārās dziesmas jaunā versija jau ir pieejama visās straumēšanas vietnēs visā pasaulē. Dziesmas video pieejams kompānijas “Izdevniecība MicRec” YouTube kanālā “micrecmusic”. Video, ņemot par pamatu grupas uzstāšanos šovasar Dzintaru koncertzālē, veidojis producents Kaspars Rudzītis (Dween Productions).

Guntars Račs: “Gatavojot savu šīs vasaras autorvakaru “365”, kas šī gada augustā notika Dzintaru koncertzālē, kopā ar “saldajiem” bijām sagatavojuši vairākus Paula un Dzeguzītes dziesmunpārlikumus. Man šķita, ka tie ir hiti paši par sevi un būtu žēl, ja tās dziesmas tā arī paliktu kā deviņdesmito gadu bērnu hiti. Tā mēs izveidojām jaunas versijas dziesmām “Kapteinis Reinis”, “Aiz horizonta” un “Mafija”. Pēc koncerta nolēmām, ja jāieraksta un nu tas ir izdarīts un rādāms. Maestro laipni piekrita!

Foto: Edijs Pālēns

Dziesma pieejama visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos: https://orcd.co/kapteinisreinis

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit