Skip to content

“Saldās sejas” un “Labvēlīgais Tips” izdod kopdziesmu “Decembris”

Grupa “Saldās sejas” turpina realizēt septembrī aizsākto projektu “12”, kura ietvaros katra mēneša pirmajā datumā tiek izdots jauns mēneša skaņdarbs. Dziesmas “Decembris” īpašie viesi ir grupa “Labvēlīgais tips”!

“Labvēlīgais tips”: “Nu kurš gan tagad grib klusus, mierpilnus svētkus ģimenes lokā un sveču gaismā? Neticiet, ja kāds tā saka! Tāpēc atsaucāmies Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” pēdējā brīža piedāvājumam, kopā ierakstīt kādu optimistiskāku noti muzikālajos celiņos. Pēdējā laikā jau ir ļoti populāri, ka izpildītāju saraksts ir garāks par dziesmas nosaukumu. Un, ja sajauc cukuru ar raugu, tad jau katrs zina, kas tur var sanākt. Mēs gribam svētkus – ballīti līdz rītam, satikt draugus un mūsu fanus, šaut salūtu un šampanieša korķus, dziedāt do un fa, uzgriežot pilnā skaļumā dziesmu “Decembris”.”

Dziesmu ierakstīja un miksēja Gints Stankevičs. Dziesmā izmantots itāļu producenta un ģitārista Džianlukas Verengia (Gianluca Verrengia) ierakstīta ģitāras un perkusiju “cilpa”. Itāļu producents bija patiesi priecīgs par iespēju attālināti piedalīties dziesmas ierakstā.

Guntars Račs: “Patiesībā bija plānots, ka skaistu decembra dziesmu mums uzrakstīs Jānis Lūsēns, bet pēdējā brīdī es pārdomāju, jo pavisam nejauši uzgāju Džianlukas ģitāras un perkusiju “cilpu”, kas bija tik enerģiska, ka iedvesmoja pašam šoreiz sarakstīt arī dziesmas melodiju.”

Dziesmas videoklipu veidojis Kaspars Dvinskis (Dween Productions) un tajā piedalās dejotāja Laura Strazdiņa, kas arī ir klipa galvenā varone. Dejas improvizāciju iestudēja horeogrāfe Ieva Biteniece.

Grupas “Saldās sejas” pirmsākumi meklējami Liepājā 1984.gadā un savulaik tās dalībnieki ir bijuši gan Ainars Virga, gan Zigfrīds Muktupāvels. Tās darbību 2015. gadā atjaunoja budzinieks Guntars Račs, un tajā šobrīd kurā muzicē arī grupas “bet bet” dalībnieki Andris Alviķis un Uģis Tirzītis, kā arī “Līvs” Tomass Kleins un jaunie izpildītāji Katrīna Bindere un Jānis Narkevics. Grupas kontā ir jau 4 izdoti albumi – “Koncerts “365” Cēsīs” (2018), “Koncerts – Reiz Ziemassvētkos 1” (2018), studijas albums “Klausieties visi” (2019) un nupat dienām izdotais koncertalbums “Reiz Ziemassvētkos 2”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit