Skip to content

Samanta Tīna izdod sniegotu singlu par pirmo mīlestību “Pirmais sniegs”

Ziemassvētku gaidīšanas laikā saviem atbalstītajiem īpašu pārsteigumu ir sagādājusi Latvijā un ārpus tās populārā pašmāju dziedātāja Samanta Tīna. Šodien, 17.decembrī, klausītāju vērtējumam tiek nodota mūziķes dziesma latviešu valodā “Pirmais sniegs”, kas tapusi sadarbībā ar mūziķi un producentu Ingaru Viļumu.

“Šī dziesma man ir pat ļoti personiska. Viss sākās ar tekstu, ko uzliku uz lapas, pēc tam Ingars piekoriģēja, un ir sanācis lielisks kopdarbs”, stāsta Samanta Tīna. “Dziesma ir par atmiņām, kas saistītas ar pirmo mīlestību un, dīvainā kārtā, man par to vienmēr atgādina tieši pirmais sniegs!”

Šī nav pirmā Samantas Tīnas un Ingara Viļuma sadarbība. Tieši Ingars ir autors dziesmai  “Stay”, kura Samantas Tīnas izpildījumā ieguva augsto 3.vietu Eirovīzijas Dziesmu konkursa  Nacionālajā atlasē ” Dziesma 2014″.

Dziesmas “Pirmais sniegs” mūzikas autors, producents un vārdu līdzautors Ingars Viļums par sadarbību ar Samantu Tīnu saka sekojoši: “Saņemot Samantas uzaicinājumu radīt dziesmu par ziemu, biju ļoti priecīgs, jo sniega un ziemas tēma man ir īpaši tuva. It kā pašsaprotams fakts, ka ziemā ir sniegs, sniegpārslas, bet, ja mēs palielinājumā palūkojamies uz pārslu, tad varam saskatīt apbrīnojami sakārtotu struktūru. Man tas joprojām ir brīnums! Un kur nu vēl emocijas, nostalģiskas atmiņas par sniega kalniem no bērnības, par pastaigām pa apsarmotu mežu, arī pa kādam romantiskākam brīdim. Mēs ar Samantu ļoti ātri sapratām, ka esam uz viena asociatīvi emocionālā virziena par to, ko dziesmā gribam pateikt, un ceram, ka to sajutīs arī ikkatrs tās klausītājs.”

Samanta Tīna ir latviešu dziedātāja, producente un dziesmu autore, kura plašāku atpazīstamību ieguva 2010.gadā uzvarot televīzijas šovā “O! Kartes akadēmija” un iegūstot iespēju studēt Londonas mūzikas skolā “Tech Music School”. Vēlāk ar labiem rezulātiem piedalījusies dažādos prestižos mūzikas konkursos, tostarp, starptautiskajā mākslas festivālā “Slāvu Bazārs” Vitebskā, Baltkrievijā, kur ieguva ļoti augsto 1.vietu, Lietuvas TV šova “Lietuvos Balsas” (pasaulē populārā šovam “The Voice” Lietuvas versija) trešajā sezonā, kur iekļuva fināla tiešraidēs, kā arī 2016.gadā tika izvēlēta par  Latvijas pārstāvi starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā “Jaunais Vilnis”, kurš norisinājās Sočos, Krievijā. Šobrīd mūziķe veiksmīgi koncertē ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, kā arī aktīvi strādā pie jauniem mūzikas projektiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit