Skip to content

Sandis, Strauts un Grafomāns kopīgi izdod singlu “Laid lai iet”

Iestājoties rudenim, ar vasarīgu vieglumu, Sandis, Strauts un Grafomāns apvienojot spēkus radījuši katram no mūziķiem neraksturīgu, bet tajā pašā laikā enerģisku un pacilājošu skaņdarbu “Laid lai iet”. “Dziesmā runājam par to, ka nepieciešams visu lieko laist vaļā, laist to prom, lai iet, atverot ceļu kam jaunam, labākam. Neatkarīgi no tā, kas gaidāms priekšā, ticam, ka paši veidojam to, kas notiek mums apkārt. Singlā aicinām sekot mūsu piemēram, šo pozitīvo vēsti vairojot.”

SANDIS ir ļoti aktīvs repa spēles spēlētājs, kurš paralēli saviem solo darbiem alternatīvajā lauciņā ir repa grupas “KOHORTA” aizsācējs, bijis viens no pirmajiem “Latvijas repa stafetes” censoņiem un ar jauniem pārsteigumiem regulāri iepriecina gan jau esošus, gan jaunus klausītājus. SANDIS sadarbojies arī ar tādām metāla mūzikas grupām kā “Retrace My Life” un “Harta”.

Grafomāns joprojām rada lieliskus darbus, palīdzot arī jauniem mūziķiem. Pieveicis ļoti lielu skrējienu mūzikas lauciņā, sadarbojās arī kopā ar “Fakts”, “Nātre”, “JeeKaa”, “Elvijs” un bieži vien arī izveidojis projektus kopā ar 2017. gada Latvijas “X Faktors” finālisti Adrianu Miglāni.

“Laid lai iet” ieraksts veikts ierakstu studijā “Cits formāts”. Dziesmu ierakstījis, apstrādājis, Artūrs Strautiņš (Strauts), kā arī radījis šī singla pavadījumu. Artūrs Strautiņš, kurš savulaik ņēma dalību divos “Talantu fabrika” šovos un joprojām ikdienu saista ar mūziku veidojot jaunus darbus un palīdzot ik vienam ar jauniem projektiem. Pašlaik paralēli solo projektiem Strauts kļuvis par daļu arī no rokgrupas “Rusted Wheel”. Singls pieejams kā YouTube platformā, tā arī visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.  

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit