Skip to content

SANTPAULA izdod dziesmu “So much too much”

Septembrī iznāca jaunās mūziķes debijas dziesma “You are just too good to be true” un ‘’So much too much’’, kas iznāca 08.04 jau ir otrā no viņas iznākušajām/ierakstītajām dziesmām.
SANTPAULA stāsta: “Šo dziesmu sarakstīju pirms pāris gadiem, kad man bija kādi 14 gadi. Dziesmu izvēlējos rakstīt angliski, jo tajā laikā klausījos tikai ārzemju dziedātājus un mūziķus, kas pārsvarā dziedāja angļu valodā. Tāpēc automātiski iedomājos uzrakstīt dziesmu angļu valodā. Dziesma lielākoties ietilpst popmūzikas žanrā, bet tai ir indie un alternatīvās mūzikas tāds kā piesitiens. Lai gan liela atpazīstamība man vēl nav, es turpinu ierakstīt dziesmas un likt pamatus savai nākotnei. Man patīk redzēt dziesmas attīstību, kāds tad ir vienas dziesmas ceļš no paša sākuma līdz pat producēšanai, miksēšanai/masterēšanai un gala rezultātam.” 
 
Dziesma ir par sapņu un reālās pasaules sajaukšanos. Par to momentu, kad kāds pēkšņi pārtrauc tavu sapni un atgriež tevi realitātē. Atgriežoties realitātē, tu saproti cik labi bija tajā momentā kad tu sapņoji, un tagad tava dzīve ir plus, mīnus nožēlojama, nu vai vismaz, ne tik laba kā tā bija sapnī. Tā pieskaras arī attiecību un psiholoģisko problēmu tematam.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit