Skip to content

Saulkrastu koris “Anima” izdod otro singlu un mūzikas video

“Pirms” ir otrais singls no topošā studijas albuma, kurā būs dzirdama Kristapa Krievkalna oriģinālmūzika un Kārļa Kazāka oriģināldzeja trīspadsmitdaļīgā kormūzikas ciklā “Krastā saviļņots”.

Meditatīvs, dzīvi baudošs un gaišs savā būtībā ir dziesmas “Pirms” kods. Tas ir brīdis, kurā mēs izvēlamies saskatīt un sajust maģisku burvību ik lietā sev apkārt.

“Ieelpot, izelpot mīlestību un sajust mirkli, kurā mēs saplūstam ar visumu. Šī mūzika, šī dzeja ir piesūcināta ar pozitīvo, nevis to ārišķīgo, kad, garām skrienot, uzliekam “dežūrsmaidu”, bet gan patiesi pozitīvo – to harmonisko un kā mūsu ķermenim, tā arī garam, īpaši šajā laikā, tik nepieciešamo miera un laimes sajūtu,” stāsta diriģente Laura Leontjeva.

“Pirms” video stāstā īpaša loma ir gleznotāja un krāsu estēta Mareka Gurecka mākslai, ko digitāli iedzīvina videomākslinieks Valters Mirkšs.

“Sadarbība mums izveidojās brīva, process bija prieka pilns. Radošums pāri visam! Māksla un mūzika vienmēr viena otru papildina, kas šajā gadījumā ir ļoti uzskatāmi,” par sadarbību saka video stāstā izmantoto gleznu autors un dzīvā audekla, kas rezultējās “Krastā saviļņots” koncerttērpos, mākslinieks Mareks Gureckis.

Elpot, īpaši šodienas kontekstā, ir tik daudz. Elpot nozīmē dzīvot, un mēs aicinām arī tevi skatīties “Pirms” video un dziļi ieelpot, izelpot kopā ar dzīvības simbolu Sauli, saredzēt cerību un jēgu būt.

Dziesmas ieraksts veikts 2020. gada vasarā, ievērojot visas valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.

Saulkrastu koris ANIMA muzicē kopš 2001. gada un ir viens no labākajiem koriem Vidzemes reģionā. Kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente Laura Leontjeva, diriģents Matīss Tučs un vokālā pedagoģe Elīna Ose. Piekrastes kori iedvesmo priežu meža gaiss un bangojošās jūras spēks, to raksturo saulaina prieka pilnas acis un neizsīkstoša vitalitāte.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit