Skip to content

Savu jubilejas gadu Normunds Rutulis iesāk ar jaunu dziesmu

Sadarbībā ar dziesmu autoru Jāni Strazdu tapušas vairākas dziesmas. Pagājušajā gadā izdotas divas no trim jaunākajām. “Saulaina diena” ar Kārļa Kazāka vārdiem un “Ļauj man tevi noskūpstīt” ar Jāņa Petera vārdiem. Normunds ir gatavs klausītājus iepazīstināt ar savu jaunāko veikumu “Nedomā lūzt”, kura vārdu autors ir Kārlis Kazāks.

Normunds Rutulis:” Pirms gada ar Jāni nolēmām veidot veselu programmu ar viņa dziesmām. Tomēr situācija pasaulē plānus izjauca un mēs vienojāmies vien par trīs jaunu dziesmu ierakstu. Divas jau publiskotas, nu kārta trešajai “Nedomā lūzt”. Aranžējumu uzticēju savam senajam cīņu biedram un draugam Kristapam Krievkalnam, kurš, kā parasti, nelika man vilties muzikālajā virzienā. Sanācis tāds viegls pop, soul un funk savienojums. Tas ir tas, kas mani mūzikā silda visvairāk. Un, cik lielu gandarījumu man dara mūziķi, kuri piedalījušies šo dziesmu ierakstos! Es lepojos ar viņu veikumu! Priecājos, ka savu “dziesmas pieaugušajiem” sēriju varu turpināt tieši ar šo dziesmu, kuras vēstījumu var arī attiecināt uz šo neparasto laiku. Dārgie Latvijas iedzīvotāji, nedomājiet lūzt, mums ir jāturas! “

Dziesmas aranžējuma autors un studijas production darbu veica Kristaps Krievkalns. Bungas spēlēja Anrijs Grinbergs, basu Jānis Rubiks, ģitāru Jānis Kalniņš, piebalsis dziedāja Elīna Ose, bet pūtēju partijas iespēlēja Very Cool People meistari – Māris Jēkabsons, Kristaps Lubovs, Laura Rozenberga un Oskars Ozoliņš.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit