Skip to content

Seminārs “Mūzikas digitālās izplatīšanas platformas un to izmantošanas priekšrocības”

Semināra ietvaros diskusijas veidā tiks apspriests, kas ir mūzikas digitālās izplatīšanas platformas, kādēļ mūziķiem būtu nepieciešams izplatīt savu mūziku digitāli, kā arī kādi ir mūzikas digitālo servisu izmantošanas plusi un mīnusi. Semināra laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar Austrumeiropas pieredzi digitālā mārketinga izmantošanā un patērētāju ieguvumiem no tā.

“Arī Latvijā ir ienākuši lielie digitālās mūzikas servisi, bet tajos joprojām ir salīdzinoši maz Latvijā radītās mūzikas. Tieši tāpēc ir svarīgi organizēt šādus izglītojoša rakstura seminārus, kas veicinātu izpratni par mūzikas digitālo izplatīšanas platformu sniegtajām iespējām un kopumā veicinātu mūsu industrijas attīstību,” saka “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” izpilddirektore Agnese Cimuška.

Lektori:Oļa Moldavskuja, mūzikas digitālās izplatīšanas platformas “The Orchard” Austrumeiropas klientu un mārketinga menedžere

Aicinām piedalīties Latvijas uzņēmējus, kas vēlas paplašināt savu darbību ārējos tirgos izmantojot franšīzes biznesa modeli.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit