Skip to content

SESTDIEN – “PRĀTA VĒTRAS” KONCERTS “7 SOĻI SVAIGA GAISA” – RĪGĀ!

Sestdien, 29. augustā  “Prāta Vētra” ar koncertu Rīgā noslēgs šīs vasaras koncerttūri  “7 soļi svaiga gaisa”, kuru jau ir noskatījušies 50 000 cilvēku Jelgavā, Ventspilī un Valmierā. 

Koncerts Rīgā notiks unikālā vietā – New Hanza City teritorijā, Pulkveža Brieža ielā 28a. Grupas menedžere Aija Auškāpa par koncerta  vietas izvēli: “Mēs meklējām līdz šim neatklātu un oriģinālu koncerta norises vietu un atradām to pašā Rīgas centrā – ir pietiekama ietilpība, ērta piekļūšana un atsaucīgs īpašnieks.”

Renārs Kaupers novēl visiem izbaudīt koncertu Rīgā un atceras, kā “Četru krastu” koncerttūrē grupas draugs un fotogrāfs Antons Korbeins, kurš bija ieradies uz koncertu Rīgā, prasījis: “Viss šis darbs, ieguldījums un skatuves dizains tikai 6 koncertiem?”. “Šoreiz būtu jāatbild   – tikai četriem. Taču – prieks cilvēku acīs un labas atsauksmes pēc pirmajiem trim koncertiem liecina, tas viss nešaubīgi ir tā vērts!” Renārs noņem cepuri sava drauga, Kaspara Rogas, menedžmenta un visu cilvēku priekšā, kas ir iesaistīti koncertu tapšanā un piebilst: “Tīri personīgi man ir liels prieks, ka mums ir izdevies izbaudīt šos koncertus. Proti, tu ne tikai satraucies, kā nospēlēsi, ko teiksi starp dziesmām, vai ekrāni darbosies, bet esi noķēris to brīnišķīgo “šeit un tagad” mirkli.”  Runājot par tūres noslēgumu Renārs saka: “Suns ir pārkāpts, bet to asti mēs atstāsim uz nākamo gadu!”

Tiem, kuri 29. augustā nebūs koncertā klātienē, to būs iespēja skatīties tiešraidē mobilajā televīzijā LMT Straume – viedtālruņos un internetā.  Vairāk informācijas – http://straume.lmt.lv .

Biļetes tirdzniecībā www.eKase.lv un t/c Spice par 25 euro. Fanu un VIP zonu biļetes ir izpārdotas. Biļešu cena pie ieejas būs 30 euro. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit